Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam55555 kérdése:

Szakitsak vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm megadta a facebook jelszavát nemrég es hat utánna neztem az üzenetei kozott egyket dologra es lattam hogy a barátnőjének azt irta június 12ediken hogy : táncoltunk ölelt csókot puszilt.

De nem velem!!! Mert emlekszem akkor ossze vesztünk de o azt hitte hogy szakítottam vele pedig nem most azt hiszem megcsalt de o azt állítja hogy nem csalt meg vissza neztem a június 12edike képeket amiket küldött es rgy barnas piros folt pici van a nyakán. Majd be akartam lepni az fbjebe de megváltoztatta a jelszót es kitorolte a barátnőjével valo üzenetet es mondta nekem a barátnőm hogy o ugy tudja akkor szakítottam vele pedig nem mer együtt voltunk meg akkoris. Es elmesélte nekem utánna a barátnőm hogy nem csalt meg elment egy bulizo helyre es megismert valakit akivel táncolt megölelte megpuszilta ot a srac de nem csókolta meg. Felek ennek a lánynak hinni mert 6szor hazudott mar nekem :( o azt állítja a barátnőjének. Csak azert irta azt mert a barátnője minden aron azt akarta hogy csaljon meg engem de nem tette.. Megis azt irta a barátnőjének hogy valakivel táncolt aki olelzr csókolta puszilta.. Es megsrm tudok mat belépni az fbjebe es azt mondja a nővére változtatta meg a jelszavát.



2016. nov. 22. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? :D

Szerintem mindenkinek legyen magánszférája, és annyi magánélete hogy nem adom meg a barátomnak a fészbuk jelszavamat...

Mert azért na, csak van határ...legközelebb te veszed fel a telóját?

De tényleg, most nem azért mondom hogy megbánstalak, lehet hogy a kiscsaj akkor a bulin túl jól érezte magát..stb

23 L

2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nézegessünk egymás fiókjába.

Amúgy abból majdnem mindenkinél nagy botrány lenne.

2016. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!