Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, és az utóbbi hetekben megromlott a kapcsolatunk. Közömbös lett velem, mindig talál valamit, amin hisztizhet. Már nagyon elegem van belőle, hogy mindig rajtam tölti ki a dühét. Nem akarok még szakítani vele, de eléggé idegesítő. Azt hiszem, még szeretem, állítólag ő is szeret még. Beszélgettünk erről, hogy hogyan javíthatnánk a kapcsolatunkon, de semmi konkrétat nem hajlandó mondani, csak annyit, hogy 'mindegy', 'honnan tudjam' stb. Lebactam, hogy mondjon valami konkrét dolgot, de játssza az eszét. Lényegében azért nem dobom, mert sajnálnám, és jó, hogy van barátnőm, de ebből én már nem kérek. Itt a városomban meg nem tudok ismerkedni, mert a suli tele van pitsákkal, a pubokban a lányok falkában járnak csak, utcán meg nem fogom leszólítani őket... Van pár lány, akivel szoktam találkozni (péntekenként, mikor beülünk valahova a haverjaimmal) és feléjük meg nem 'merek' közeledni.

2016. nov. 1. 18:52
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerintem a baratnodet is a tavolsag zavarja ez sokszor valaszt szet ket embert, nemtudom hany evesek lehettek, de ugy gondolom hogyha igy vagytok hogy mar egymas hatara se kelletek, akkor szepen el valhattok egymastol, persze kulturalt emberek modjara, ahogy latom az irasodbol meg van a sajat kis kozeged, gondolom neki is nem lesz gond a felejtessel, nekem volt egy rossz kapcsolatom amiben huztuk az idot csak hogy ne bantsuk meg a masikat de vegul ki kellett mondani, lenyeg a lenyeg ha o igy reagalt arra hogy valtoztassatok az mar nem jelent jot.

18/l

2016. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!