Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy az osztálytársam (fiú) meleg?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról van szó (17 éves és fiú). Az a gond, hogy egyre többen mondják rá hogy meleg és így én is elgondolkodtam hogy az e...

Az arra utaló jelek a következők:

Nem volt még barátnője, sose hallottam volna hogy tetszik neki egy lany. Tudja , hogy kell műkörmöt építeni. Az egyik lány osztálytársamtól elkérte a hajfestéke színének a kódját mert be akarta festetni a haját( szőkére, de a srác alapból az). Etika órán felhozta a tanár a másság témát és ő elkezdett "juuuj"-ozni. A mozdulatai, beállása. Sokszor elkülönül a többi fiútól (nekem azt mondta azért, mert éretlenek) Szeret vásárolni, szereti a divatot. A barátnőm anyukája (okos és inteligens felnőtt nő) egy uszodába jár vele és mindenféle háttértudás nélkül megkérdezte a barátnőmet, hogy meleg e a srác. Szerintetek?



2016. nov. 23. 15:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
15l vagyok, irtam privatban. Nekem is van egy nagyon hasonlo szituaciom. Privatban megbeszelhetnenk, mert nekem se artana vegre elmondani valakinek.
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!