Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, hogy ezen hogy lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy ocsmány vagyok, de nem vagyok az a manapság elvárt tipikus helyes srác. Ez nem is lenne probléma, de: az elvárásaim a lányokkal szemben a csillagos égben van, így pedig nyilván nem lesz barátnőm... Szerintetek hogyan lehetne ezen változtatni?

2016. nov. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert neked mik az elvarasaid egy lanytol? :)
2016. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Főleg külsőre... Legyen csinos, öltözködjön jól, legyen szép, legyen jó alakja, barna kb. hát közepéig érő haja, plusz szemnél a barna is nagy ideálom.


Belsőre emellé legyen megértő, intelligens, szeressen, foglalkozzon is velem (kölcsönösen), ne csak legyek neki, legyen kedves, ne legyen hisztis, egy bizonyos mennyiségben legyen perverz, ne legyen szégyellős, tudjon velem beszélgetni a problémáiról, tudjon hozzászólni dolgokhoz (találkoztam már olyan lánnyal aki nem tudta, hogy Merkel kicsoda), és ne legyen tudatlan, földrajzilag legyen képben minimum egy bizonyos szinten, hogy azért Mexikót ne Ázsiában keresse... Legyen okos, de ne okoskodjon mindig, mert az nagyon tud irritálni, legyen nőies a gondolkozása és nem kis p.csás, társaságban tudjon viselkedni és tudja, hogy mit, mikor illik csinálni és mit nem. És ami legjobban tud zavarni egy lányban, ha a helyesírása a 0 szintet sem üti meg. Nyilván nem kell egy helyesírási szótárnak lennie, de azért egy erős alapfokon tudjon már írni magyarul... Ha szeret poénkodni az nálam nagy plusz, mert amúgy én is az a poénosabb típus vagyok. Hát nagyjából ennyi.


Esküszöm elolvasni is rossz volt, mert szerintem ilyen lány nem is létezik, úgyhogy ezen muszáj lesz változtatni...

2016. nov. 28. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképpen meg akarsz magadon vmit változtatni akk a hajaddal kezd. Szerintem a lányok többségének tetszik, ha fel van zselézve a hajad. Az öltözködésnél is fölvehetsz összeillőbb ruhákat... Aztán edzhetnél h izmosabb legyél. Ezeket a tanácsokat úgy általánosságban mondom, nem tudom h nézel ki. Am egy vmit ne felejts el: a belső az fontosabb mint a külső! Csak azért adtam tanácsokat, mert nem azt kérdezted h melyik a fontosabb, a belső vagy a külső? De hidd el, ha egy lány a külsőd alapján szeret beléd, akk nem az lesz a legjobban kapcsolatod...
2016. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magadról egy leírást írhatnál.


Egyébként nincs ezekkel az elvárásokkal semmi gond, ha jól veszem le, okos legyen, kedves, és ne legyen bányarém. Ne ess kétségbe, attól, hogy közvetlen ismeretségi körödben nincs ilyen lány (vagy ha van is, nem jössz be neki), máshol még lehet.


Ezek teljesen átlagos elvárások, talán a "tudjon hozzászólni a dolgokhoz" részt áthúznám, politizálni a haverokkal is tudok, nem kell arra barátnő.

2016. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ... ragd lejjebb a mércét. :)

Előbb utóbb mindenki megtalálja a magához illő, lányt vagy fiút. :) csak ki kell nyitni a szemed.

2016. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tény hogy a kulsodet látja előbb, ha ismerkedni szeretnél. :)
2016. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!