Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi lenne a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi lenne a véleményetek h viselkednétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ültök a buszon. Közeletekben ül egy lány látjátok h ideges v szomorú és elsírja magát. Ilyenkor mit tennétek? Megpróbálnátok vigasztalni v csak kínosan éreznétek magatokat és rá se néztek kerülitek a tekintetét? Képzelnétek e bármit a helyzet mögé h miért sír v egyáltalán nem és mennétek a dolgotokra? Úgy egyáltalán ilyenkor mi zajlik le egy fiúban?

2016. dec. 2. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges ,hogy odamennék hozzá. A helyzettől függ, igazából.
2016. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát bennem nagyon sok dolog lezajlik ilyenkor...nagyon szeretek segíteni azt meg nagyon nem szeretem ha bárki is szomorú főleg ha egy (szép) lány ezért nyilván odamennék vigasztalni...de aztán eszembe jut hogy hoppá semmi közöm az egészhez nem akarok tolakodó lenni hogy jönne már ez le neki...meg amúgy is lehet van barátja és ha ez kitudódik valahonnan (nem tudom honnan de manapság a falnak is füle van) akkor megint csak ő érezné magát rosszul én miatta amikor ő nem is kérte hogy egyáltalán hozzá szóljak...de ha egyszer majd nem jutnak ezek eszembe és tényleg odamegyek hozzá (már ha leszek ilyen szituban még) és nem küld el a fenébe akkor szerintem meghívom fagyizni és egy kis sétára azt menjen csak mosollyal az arcán haza :D :)
2016. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le se sz*rnám igazából xD Sőt ha olyan kedvem van még rá is szólnék hogy kuss. Én az a fajta ember vagyok aki tojik mások problémáira :D
2016. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj neki zsepit.
2016. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogyan a kettes írta. Voltam is ilyen helyzetbe! Persze első gondolatom, hogy segítek, megvigasztalom, egy mosoly, zsebkendő. Majd eszembe jut ugyanaz a gondolatmenet és inkább hagyom az egészet a francba, mielőtt valaki "megsérül".
2016. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!