Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ötlet, vagy inkább hagyjam?

Jó ötlet, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy ember, aki rövid idő alatt emberileg nagyon fontos lett számomra. Sajnos úgy alakult mindkettőnk hibájából, hogy most összevesztünk, és bár én nem haragszom rá, ő nagyon utál.

Nagyon rossz családi és anyagi körülmények között és, nincs egy barátja sem, igazából nagyon senkije, és tudom, hogy a karácsony nem úgy fog alakulni ahogy megérdemelné.

Mivel nagyon szeret olvasni, ara gondoltam, hogy veszek neki egy könyvet, és eljuttatom hozzá. (Úgysem találkozna velem személyesen)

Sőt arra is gondoltam, hogy írok bele egy idézetet, de lehet, hogy az egész hülyeség.

Szeretném éreztetni vele, hogy nincs teljesen egyedül, bár lehet, hogy hozzám vágja majd a könyvet, így kicsit félek.


2014. dec. 5. 23:00
 1/6 anonim válasza:
Addigra talán megnyugszik és jól esik neki. :) De ki tudja, személyiségfüggő is. Innen a távolból nem tudjuk megítélni. Én megpróbálnám a helyedben.
2014. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puha kötésűt vegyél, így igazán nem lesz mitől tartanod! :) Szerintem jó ötlet a könyv, de az idézetet kihagynám.
2014. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért utált meg ennyire? Ez attól is függ
2014. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jött össze a kapcsolat és mindketten a másikat hibáztattuk.
2014. dec. 6. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem jó ötlet, előbb utóbb úgy is meg fog enyhülni és kibékültök.
2014. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó ötlet, és az idézet is.

de idézet helyett egy kísérőlevél még jobb lenne! :)

/amolyan szívbemarkolós, bocsánatkérős, mennyire hiányzik, örülnél ha ott lenne veled de ha mégse akkor meg kívánsz neki sok szépet, jót meg boldogságot!/

2014. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!