Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felek tole, hogy egyedul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek tole, hogy egyedul fogok maradni, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sose volt meg baratnom pedig nagyon vagyok mar ra, talan nagyon is es neha ra gorcsolok. Az utcan/tomegkozlekedesen minden nekem tetszo lanyt megnezek es probalok veluk szemezgetni, mar annyira ra gorcsoltem a dologra, pedig tudom hogy nem kene. Hogy tudnam ezt a dolgot lekuzdeni es vegre talalni magamnak egy normalis lanyt? 17F (ekezetek hianyaert bocsanat)

2016. dec. 7. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta egyedül vagyok, és még tovább is az leszek.

Kíváncsi lennék, neked miért nem megy:)

2016. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd hozza az elet legyel nyitott vidam es lehetoleg ne legyel ocsmany :P
2016. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ocsmányt mire értetted?:D
2016. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kinezetemmel nincs bajom, szerintem a nagy atlagot erositem, regen voltam csunya, csufoltak is miatta, es ez a gatlas bennem maradt amiert semmi onbizalmam nincs
2016. dec. 7. 20:50
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

ne legyél már ilyen kis bánatos kiskutya!

semmit sem tehetsz hogy találkozz az igazival!

ez nem úgy megy hogy mész az utcán és meglátod "Ő"-t és már össze is házasodtok!


járj el buliba, ide-oda és egyszer megtalálod a hozzád illőt.

ha rágörcsölsz minél jobban fog fájni hogy egyedül vagy... ne is foglalkozz vele, és meglátod hamarosan lesz egy barátnőd :D

2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bulibol nem lehet normalis lanyt ossze szedni
2016. dec. 7. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a problémával nem vagy egyedül

17L

2016. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Haver fiatal vagy meg . Elotted meg az elet . Elobb utobb beugrik egy baratno . Sok sikert , es fel a fejkel ! :D
2016. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszi 8as

Most meg fiatal vagyok, de 5-10 ev mulva azon kapom magam hogy meg mindig szuz es szingli vagyok

Nem lenne jo erzes..:D

2016. dec. 7. 21:19
 10/15 anonim válasza:

Szia! Én is ugyan így voltam eddig, kétségbeesetten kerestem az "igazit" ebből lett egy: egy éjszakás pettingem, + pár kis éjszakai hancúr. pár év múlva már szinte el is akartam felejteni a barátnő kérdést, hetente MINIMUM 2x-3x eljártam bulizni leinni magam a sárga földig.

21. éves koromig ez történt, egészen amíg a szórakozóhelyen megláttam egy nagyon szép lányt (minimális sminkkel, természetes arccal) leszólítottam az udvari részen egész éjjel vele lógtam, táncoltam, majd a buli végén haza akartam vinni, de visszautasított (de közben láttam, hogy érdeklem őt) akkor legalább egy csókot kérek tőlle, azt sem adott csak egy puszit + a számát... 7 hónapja vagyunk együtt és mindennél jobban szeretem.

2016. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!