Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felek tole, hogy egyedul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek tole, hogy egyedul fogok maradni, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sose volt meg baratnom pedig nagyon vagyok mar ra, talan nagyon is es neha ra gorcsolok. Az utcan/tomegkozlekedesen minden nekem tetszo lanyt megnezek es probalok veluk szemezgetni, mar annyira ra gorcsoltem a dologra, pedig tudom hogy nem kene. Hogy tudnam ezt a dolgot lekuzdeni es vegre talalni magamnak egy normalis lanyt? 17F (ekezetek hianyaert bocsanat)

2016. dec. 7. 20:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Grat haver

De ilyen csak kis esellyel jin ossze

De hatha

2016. dec. 8. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg az online ismerkedést. :)

Egy csomó visszahúzódó, helyes lány van, akik nem igazán járnak bulizni vagy úgy bárhová. Én is ilyen vagyok, de én nem társkeresőn, hanem itt, gyakorin ismertem meg egy nagyon kedves srácot. Hamarosan találkozunk. :)

Szóval ne add fel, majd jön magától, amikor nem is számítasz rá! :) Csak ne zárkózz el semmitől! :)

17L

2016. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi elozo, gondoltam ra hogy megprobalom

Itt sajnos ritkan fordulhat elo mert ismerkedos kerdest ki se lehet irni:D

2016. dec. 31. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiírni, de a kérdésed végére odabiggyesztheted, hogy írhatnak neked lányok. :)

Hajrá! :)

2016. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Celzasnak irtam az elozo valaszom:D

Budapesti lanyok irhattok

2016. dec. 31. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!