Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen eletmodot javasoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eletmodot javasoltok annak, aki parjat ritkitoan rusnya, ezert orokre egyedul fog maradni?

Figyelt kérdés

a normalis elet mar kikeszit,hogy mindenki csajozik,pasizik,bulizik,parja van vagy eppen mar csaladja es ertuk dolgozik.

en viszont nagyon ronda vagyok,az arcom ertekelhetetlen,a testem gusztustalan,magas vagyok es satnya,aranytalan,pedig gyurok rendszeresen...szoval tenyleg semmi szep vagy vonzo nincs bennem,egyaltalan semmi,en vagyok a lanyok legrosszabb remalma,akitol sikitva menekulnek ha hozzajuk akar erni


2014. aug. 6. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Légy karrierista és ultra gazdag, szarjál mindenkire aztán már tapadni fognak rád.
2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj filmezni, valami horror filmbe
2014. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
egy önmagáról ennyire negatívan vélekedő embertől mindenki sikítva rohan el már megbocsáss ahelyett hogy azt néznéd miben vagy szar inkább azzal törődnél hogyan vagy miben lehetnél jobb vagy célokat kitüzni magad elé
2014. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az Adams Family-ben volt az a nagyon magas,ronda csavo,ahhoz hasonlitok
2014. aug. 6. 14:21
 5/11 anonim válasza:
Lehetnél a modern notre dame-i toronyőr, írj egy levelet a Római Katolikus Egyháznak vagy keress egy barlangot és lehetnél barlangi troll, esetleg lehetnél még cirkuszi mutatvány, vagy ajánld fel magadat orvosi kutatásokra.
2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőként a hozzá állását változtassa meg!
2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lurch-höz? Mi a baj vele? :D


[link]


Ha a személyiség is passzolna akkor tök érdekes lehet egy ilyen barát. :D

2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz nekem van párom, de horror mániás is vagyok, bizti vannak még itt ilyenek...

A film témakörben keress társat, ha a szex,szerelem nem jön be...

pl, így: Horror rajongók figyelem!

itt vagyok és mindenem eredeti, rólam másolták a filmet... :DD

2014. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Máté?
2014. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen én vagyok Máté!

mondjad! :DDD


Nem én vagyok, nem kérek privátot.. :DD

2014. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!