Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteges ez, ha valaki egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ez, ha valaki egyedul szeretne maradni orokre?

Figyelt kérdés

Olyan emberrol van szo akinek soha nem volt meg parja pedig nagyon szeretett volna.Sok csalodason es kudarcon kellett vegig mennie.Egy ideig bantotta,nyomasztotta a kudarc es azt mondta,hogy egyedul szeretne leelni az eletet,de nem gondolta komolyan.Egy ideje mar teljesen komolyan gondolja.Nem szeretne mar egyaltalan senkit sem,semmi motivaciot nem erez erre.


Azt mondjak az ember tarsas leny es nem normalis az,h soha nem akar part,de ha valaki megis igy szeretne?


Koszonom!



2014. márc. 7. 20:38
1 2
 1/13 kolosszus22 ***** válasza:
Mint leírtad nem gondolkodott mindig így és szerintem valahol mélyen most sem így gondolja, egyszerűen feladta.
2014. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az is benne van h feladta,de mar tenyleg nincs affinitasa hozza...
2014. márc. 7. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem akarsz egyedül maradni csak feladtad. Nem ugyanaz, amúgy nem hinném, hogy van aki szívesen élne egyedül. Persze mégis sokan élnek egyedül, de nem saját döntésből.

Hány éves vagy? Gondolom fiú ugye?

2014. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

En vagyok igen akirol szo van...


Engem sokan csufoltak h vonuljak el zardaba,de nem fogok csak egy lakasban szeretnek egyedul elni.

2014. márc. 7. 20:49
 5/13 A kérdező kommentje:
huszoeneves vagyok.
2014. márc. 7. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Névtelenül beszélsz magadról 3. személyben. Szerintem nem ezt az életet akarod magadnak.
2014. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az egyedül élés nem zárja ki, hogy legyen valakid. van átmenet, van félút.
2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nyilvan ugy ertettem h nem is szeretnek part magamnak...
2014. márc. 7. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:

értem, amit írsz. hogy lemondtál róla.

csak azt mondom, hogy nem áll olyan távol az egyedüléléstől, ami most van az, mai lehetne.


ha úgy gondolod, ahogy írtad, akkor meg: ami nem fáj, az nem fáj. ha már nem szeretnél magadnak senkit, akkor nem baj, nem kell erőltetned. nincs olyan, hogy az a normális, és ha ezt nélkülözöd, akkor nyomorék leszel.


amúgy mi az, ami fontos neked, mire vágysz, miben van sikerélményed?

2014. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolso:

a masodik mondatod h erted?


mar nem faj... :)


hat szeretek setalni meg kezmuveskedni peldaul. :) meg ha jo tarsasagba vagyok. :)

2014. márc. 7. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!