Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy pofátlanság oylan lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pofátlanság oylan lányra hajtani akinek van barátja?

Figyelt kérdés
Ebben a cipőben járok régóta... voltam szülinapban és már ott beleestem a csajba... konkrétan nem tudom mi fogott meg benne de mégis nagyon tetszik... a lényeg hogy egész este táncoltunk meg nevettünk... utána mikor ment haza 4 szem közt elköszöntem tőle meg meg öleltem de nem volt se puszi se csók... utána kérdeztem és elvekben ennek a lánynak van pasija... szerintetek nagy pofátlanság így hajtani valakiért? Másnap egész este beszélgettünk és ahogy lejött egy kicsit mintha én is tetszenék neki... tanácsok tippek bármi jöhet... köszi

2016. dec. 19. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pofátlanság lenne, és ha rájönnék, hogy elvetted a barátnőmet, lenne veled beszélnivalóm. A lányt elküldeném a francba. Titokban valahol meg hálás lennék, és röhögnék rajtad? Mert ha érted elhagyott, bármikor máskor megtette volna, legalább hamarabb szabadultam meg egy p*csától. És azért röhögnék rajtad, mert valószínűleg téged ugyanúgy ott fog hagyni más miatt, mint engem. Röviden ennyi.
2016. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Nem értem ezt a hülyeséget.

Srácok, ha elveszi valaki a barátnőtöket, nem más a hibás, hanem egyedül ti, és nem másnak kell behúzni 1 jó nagyot, hanem vagy magatoknak, vagy az idióta nőtöknek, aki nem képes megmaradni mellettetek..

Szerintetek ki nem volt elég jó, hogy megtartsa? Hát na vajon.. Egyébként meg ha sikerül elcsábítanod tőle, akkor hagyhatod is a francba. Ha el tudtad egyszer csábítani a barátjától, akkor tőled is elfogják.

2016. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Erdekes a helyzet.. :) nekem is van/volt egy hasonlo helyzetem avval kapcsolatba h nekem is bejott egy csaj akit csak latasbol ismerek de mar beszeltunk elobe is meg fb is. A lenyeg az h allitolag van baratja masfel eve ha joltudom De sehol nincsen semmi kep arrol h lenne vkije csak baratnos,noverevel es csalados kepe van neki fent. ja es mindig egyedul latam. Egyszerse lattam ot fiuval ez ido alatt. Engem 100 h madarnak nez csak az a gaz h talalkozunk is neha napjan ..
2016. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is hasonló helyzetben vagyok, pl. nekik sincs fent Facen közös képük, se a profilképhez valami szerelmes hozzászólás ha érted hogy értem...mindenesetre nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!