Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Kezd zavarni de egyben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Kezd zavarni de egyben "szeretem" is? /L

Figyelt kérdés

A lényeg annyi hogy koromhoz képest valahogy mindig jobban bejottek az idősebbek. Tudjátok, apakomplexus. Az osztályban is van egy srác, minden csaj álma. A srác elkezdett felém közeledni. De én valahogy nem találtam meg vele azt amit pl egy 20x éves pasival. (azóta az egyik legjobb baratom) fiúk, titeket zavarna ha mondjuk egy 10essel fiatalabb lenne a lány? Lányok van itt hasonló? Ha igen hogy sikerült elnyomni vagy hasonló?

Köszönöm előre is az ERTELMES válaszokat! :)



2016. dec. 22. 11:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs apakomplexusod tunderkem, hidd el. Tudom, meno, meg minden, de ez nem az.
2016. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2017. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!