Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádok nyalni, de a mostani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok nyalni, de a mostani barátnőmet nem szeretem kinyalni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tetszik annyira a puncija, így idővel elment a kedvem tőle, úgyhogy már nem is szoktam csinálni, de nagyon hiányzik. Neki annyira nem hiányzik, hanem inkább nekem. Hiába jó vele amúgy a szex, de hiányzik, hogy nyaljak egy hamvas kis babapuncit.

2016. dec. 13. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

mi nem tetszik a puncijában?


23F

2016. dec. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Add kolcson had nezzem meg en is hatha igazad van xdd
2016. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi a bajod a baba puncival? A legtöbb pasi odáig van érte... Meg ajnározzák a baba puncit mert az a " jó " de azért gondolom nem várod el hogy Ő meg szopjon... Te az a tipikus pasi vagy aki vérig lenne sértve ha a barátnője nem szopná le mert nem tetszik neki a péniszed... 22 L
2016. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sz.métség vele szemben. Inkább dobd a csajt, hadd legyen boldog más pasival aki nem ijed meg egy puncitól.
2016. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fagylaltot, azt nyalhatod.
2016. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem azért de mi az hogy nem tetszik? Xd Most komolyan! Ha ez neked annyira baj akkor keres helyete mást. Nem tetszik kész vicc
2016. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess puncit képen, a lány számát meg add meg! Én biztos nem ijednék meg a puncijától akár baba akár nem! Minden puncinak csodálatos íze van! :-)
2016. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TDori válasza:
100%
Ha nincs hozzá kedved ne csináld. Ha meg másét akarod nyalni az már régen rossz.
2016. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!