Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek merjek nyitni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merjek nyitni egy ilyen fiú felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki már egy kis ideje tetszik nekem. Nagyon extrovertált és nem is kapható nehezen úgymond.

Viszont ami fura, hogy rengeteg kavarása/barátnője volt már. Mindig csak ideig darabig tartott, de sokszor hallottam, hogy leginkább a lányok vetettek véget a kapcsolatainak.

Nem tudom mire számítsak, biztos van benne valami, ha ennyiszer elhagyták.

Viszont kezdem egyre inkább megkedvelni, időnként beszélgetünk, és ez már az utolsó év, szóval ha akarok tőle bármit is, neki kéne kezdenem.

Vagy érdemes egyáltalán? Áltassam magam egy ilyen kapcsolattal?

18/L


2016. dec. 27. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megpróbálhatod.amúgy nem lehet, hogy csak szimplán papucs, és ezért dobják, vagy rossz lányoknál próbálkozott? Vagy lehet hogy defektes a srác :/
2016. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

olyannak semmiképp sem gondolnám.

az én szemszögömből szenvedélyes, művelt, segítőkész, barátságos, törődő stb. viszont részint naiv, és úgy látom elfogult a lányokkal szemben.

2016. dec. 27. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen próbáld meg, én is 18 vagyok, és úgy gondolom, hogyha egy fiút mások hamar dobnak, az ne befolyásoljon, hiszen lehet, hogy neked pont az jön be, ami másnak nem tetszett benne
2016. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!