Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a lent lévő szöveggel rátok írna egy fiú? (kort is)

Figyelt kérdés
Szia! Figyi, én hanyagolom ezt a mizu meg stb szarszágot. Rátérek a lényegre. Az van hogy nézegettem a képeid és rohadt jól nézzel ki! 😁 Lenne kedved beszélgetni?
2017. jan. 2. 01:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Nyugi, már teljesen más van a fejembe.

Szia !

Először is bocsi, hogy így ismeretlenül zavarlak. Másodszor pedig az van, hogy így véletlenül rád bukkantam itt a Face-n. Téged dobott ki a kit ismerhetek bigyó. Megnéztem pár képedet és kicsit megtetszettél, aranyosnak tűnsz. Ha lenne hozzá kedved beszélgethetnénk kicsit !?


Próbáltam volna bevágósnak tűnni de rájöttem lehet nem fogok vele sokat elérni.

2017. jan. 6. 17:01
 22/22 A kérdező kommentje:
Nah gyerekek, fiúk, lányok ! Foglalt a csaj ! Még jó, hogy elolvastam a posztjai alatt pár kommentet külömben égtem volna...
2017. jan. 6. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!