Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a lent lévő szöveggel rátok írna egy fiú? (kort is)

Figyelt kérdés
Szia! Figyi, én hanyagolom ezt a mizu meg stb szarszágot. Rátérek a lényegre. Az van hogy nézegettem a képeid és rohadt jól nézzel ki! 😁 Lenne kedved beszélgetni?
2017. jan. 2. 01:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé paraszt a fenti szöveg. #3-asé jobban tetszene:)
2017. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon örülnék egy ilyen kedvezményezésnek😉

14/l

2017. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 $pumika$ ***** válasza:
100%
ha nem úgy írod h szarszágot, nem mintha pöszének tűnnél csak eléggé zavar... amúgy örülnék neki :D 15l
2017. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek !

Tudom szarul írtam pár szót de ez történek ha fáradtan, két sör és egy feles után hajnalba a géphez ülök. :) Nah de nem ez a lényeg, vagyis de csak értsétek jól.

Akkor a sz@r helyet használom a hülyeséget. Esetleg így milyen?

2017. jan. 2. 21:16
 15/22 A kérdező kommentje:

#10

Miért lennék lány?

2017. jan. 2. 21:18
 16/22 Sztepi ***** válasza:
47%
Na írtál a csajszinak? 😀
2017. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem !

Lehet idiótának néztem de most egy buszról néztem ki egy lányt magamnak. Először nála szeretném megpróbálni úgy élőbe és ha az nem úgy alakulna akkor jön a levél. Egyszer csak sikerül valami ! :D

Csak bevallom, hogy kicsit parázok mert eddig még senkim nem volt pedig már 18 vagyok. Szerintem ennek az az ako, hogy kicsit konzervatívabb vagyok mint a többi kortársai., szeretnék normális kapcsolatot létrehozni nem csak ilyen alkalmi kalandokat. Most nem akarom regényt irni és fáradt is vagyok hozzá úgyhogy itt abba is hagyom.

2017. jan. 5. 23:24
 18/22 A kérdező kommentje:

Bocs megint a helyesírás miatt.

Teló magától javítana csak nem mindig sikerül neki.

2017. jan. 5. 23:26
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó szöveg. Én biztos válaszolnék :)
2017. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Konzervatívabb vagy, és komoly kapcsolatot keresel ILYEN SZÖVEGGEL?:D Csak nekem gyanus?
2017. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!