Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rövid, de bonyolult sztori,...

Rövid, de bonyolult sztori, amit csak hosszan tudok leírni, és már most nem értem?

Figyelt kérdés

Kavartunk (csak csók) egy volt osztálytársammal egy bulin (most érettségiztünk, szóval csak egy pár napja volt osztálytárs, ha ez számít :D). Nekem ennyi elég is lett volna, nem vártam el semmi olyat, hogy hívjon randizni, tisztában voltam vele, hogy csak ez csak egyszeri dolog.(Ráadásul kiderült idő közben, hogy van egy fogjuk rá barátnője, igazából semmit nem akar tőle)De ő olyanokat mondott, hogy már régóta össze akart jönni velem, meg hogy hova menjünk majd kajálni,amikor randira hív, meg ilyenek. Nyilván megmondtam, hogy ezt majd józanon megkérdezheti, meg miután szakított azzal a lánnyal. Ezeket nem kellett azért mondania, hogy csókolózzak vele, már azután beszélt ezekről.Egész este és reggel, amikor mentünk haza, nagyon figyelmes volt (vett nekem vizet, nehogy túl sok legyen az alkohol, megfogta a térdem, amikor leültünk, adott egy-egy puszit az arcomra, szóval úgy viselkedett, mintha egy kezdődő kapcsolatban lennénk). Ezek mellett nagyon jól el is beszélgettünk úgy a világ nagy dolgairól.

Gondoltam, ha majd kiszáll belőle az alkohol, akkor megbánja az összes ígéretét és nem beszélünk. De nem, írt, hogy rendben hazaértem-e, elkezdtünk ismerkedni. Megbeszéltük, hogy találkozunk. Végül lemondta, egy közbejött programra hivatkozva, de rögtön meg is beszéltünk másik időpontot. Majd a találkozó előtti este leírt egy olyat, hogy mégse akar velem találkozni, mert még végig kell gondolja ezt az egészet. Én úgy voltam vele, hogy oké, ez a világ legelcsépeltebb lerázós dumája, és amúgy is pont erre számítottam előbb-utóbb. Annyit írtam neki, hogy legalább ne nézzen teljesen hülyének, mindketten tudjuk, hogy nem fog gondolkodni. Erre jöttek a részeg üzenetek, hogy nem úgy érti, csak még nem tudott személyesen szakítani azzal a csajjal, így nem akart engem megint olyan szituba hozni, hogy egy kapcsolatban lévő pasival találkozom. Meg hogy nem akar kihasználni, megbántani sem,nem akarja, hogy azt higgyem, hogy csak meg akar húzni, rendesen akarja csinálni, stb. Ezekre nem válaszoltam, mert most egy részeg embernek minek :D. Reggel is írt, hogy átgondolta, tényleg rendesen akarja velem csinálni, találkozzunk ma, beszéljük meg. Átmentem hozzá. Elég másnapos volt, csak feküdt a kanapén, próbált velem beszélgetni, de annyira nem volt a toppon. Ez már önmagába elég gáz volt, de aztán meg rájött, hogy neki igazából találkozni kell egy haverjával, szóval akár indulhatunk is együtt a buszhoz. Mindezt húsz perc ott-tartózkodás után. Semmit nem beszéltünk meg, egymáshoz sem értünk. Most itt tartunk.

Annyit tudok még elmondani a srácról, hogy nehezen viseli a kötöttségeket.

Nem akarok naiv, butus lenni, ezért is álltam úgy az egészhez, hogy előbb-utóbb úgyis visszatáncolt. De azért, mert csak szórakozni akart? Akkor minek írta meg mondta azokat, amiket? Annyira ismer, hogy nem fogom hagyni, hogy csak kihasználjon, akármit mond. Ráadásul a haverjai, akik láttak minket együtt, azt mondták, még egy lánnyal sem látták ilyen figyelmesen viselkedni, még a barátnői közül sem.

Szerintetek akar tőlem valamit, vagy egyáltalán mi ez az egész?


2015. máj. 13. 17:14
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem tud szakítani.. Es ha egy masik kapcsolatot veled csal meg, a ti kapcsolatotokban massal fog. Az ilyen gerinctelen emberrel nem szabad kezdeni. Ha majd hozza a szakitast 3 példányban aláírva, akkor sok boldogságot es visszavonom :)
2015. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisregény, szerintem túlkomplikálod, ugráltatni meg ne hagyd magadat, ha akar valamit, menjen ő érted, hívjon el randira, ha nem, akkor le se kell tojni a fejét.
2015. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy miket mond (pontosabban ígérget), ha közben totál az ellentettjét cselekszi. Te pedig igenis beleélted már magad, erre tökéletes példák a magyarázkodások: "még egy lánnyal sem látták ilyen figyelmesen viselkedni, még a barátnői közül sem".

Ha tényleg akarna tőled valami komolyat nem ilyen félvállról venné. Persze mind tudjuk, hogy úgyis aláfekszel abban a reményben, hogy "te majd megváltoztatod" szóval úgyis kár minden szóért.

2015. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hármas, mások mondták ezt, nem én akarom, hogy így legyen :) Magam sem tudom amúgy, hogy akarok-e tőle valamit. Csak zavar ez a félig befejezett szituáció. Addig én sem szeretnék mással ismerkedni, amíg ez nincs lezárva..
2015. máj. 13. 17:26
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom...ha én fülig szerelmes lennék egy lányba,akkor szánnék rá egy normális találkozót hogy megbeszéljük a dolgainkat vagy legalábbis lemondanám a haveromat, nem hoznám ilyen hülye helyzetbe a csajt.. Amúgy ilyen iszákos palit szeretnél?egyáltalán Te mit is érzel? Azt sem írtad hogy szereted e vagy valami.Most akkor Te akarod azt hogy csak megfektessen?:P
2015. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is várom, hogy fülig szerelmes legyen :D Igazából azt hiszem, szeretnék vele összejönni, de nem akarok semmit előre tervezni, és valószínűleg nem is tudnám komolyan venni...De azt nem akarom, hogy hazugságokkal fektessen meg. Az zavar, hogy nem értem, minek mondd ilyeneket, ha nem így gondolja. Tényleg elég egyértelműen kifejeztem neki, hogy emiatt nem fogom hanyatt dobni magam :D
2015. máj. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!