Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátságból bonyolult...

Thuesday kérdése:

Régi barátságból bonyolult sztori?

Figyelt kérdés

Az egyik jelenlegi osztálytársamat már azelõtt megismertem, megkedveltem mielõtt egy osztályba kerültünk volna. Rengeteget beszélgettünk, versekrõl és könybekrõl mesélt nekem(akkoriban ez a téma nagyon távol állt tõlem).

Mikor közöltem vele, hogy kezdem jobban kedvelni valamiért nagyon megijesztettem... Lassan 4 éve annak hogy ez volt és tavaly óta fokozatosan depresszióba, látványos szenvedésbe esett és kerüli azt a pár embert is akit anno megismert a suliból. Szeretnék rajta segíteni, mert kedvelem és sajnálom amivé lett(nem szánakozásképp) és mert ki szeretném javítani azt, amikor elijesztettem magamtól.

Segítenétek? Elõre is köszönöm mindnekinek!



2016. szept. 16. 21:49
 1/2 Moncsi1234moncsii válasza:
Próbálj meg vele beszélni. Először támadd le, hogy beszélni akarsz vele, ülljetek le egy parkba vagy valami nyugis kis helyre és mond el neki mit érzel, mit gondolsz
2016. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb, amit tehetsz. A fiú most éli a kamaszkori világfájdalmát. Ilyenkor mindenkit elmar maga mellől. Ez évmilliók óta így van, ezen nem tudsz változtatni. Ha segíteni akarsz, valami módon add a tudtára, hogy rád számíthat, elég széles és erős vállad van, kisírhatja magát rajta.
2016. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!