Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viditsam fel a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viditsam fel a baratnomet ha szomoru az erettsegi miatt? 18f

Figyelt kérdés
A baratnom (18l) gyakran szomoru es nagyon banatos ha arra gondol, hogy nem fog sikerulni neki az erettsegi. Mondtam neki hogy segitek es hiszem hogy sikerulni fog meg provalom fel viditani de nem megy. Mit tegyek?

2017. jan. 8. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Mond el neki a tapasztalatom, az érettségi "nehézsége" egy ijesztgetés. Nem tanultam rá kb semmit, tételeket kétszer átolvastam, ami nehezen jutott eszembe 3 nagyon max 4x. Ha alap esetben nem hülye akkor tanulás nélkül is meglehet írni legalább 3 asra.
2017. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondd azt h az én tesóm hót hülye és neki is van xD
2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyugtasd meg, hogy nem olyan nagyszám mint aminek mondják.
2017. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ejha. Én is ilyen voltam és velem sem tudott mit kezdeni a Kedvesem. Ezen túl kell esni, de ha nagyon meg akarod vigasztalni (illetve, rajtam ez segített), akkor menjetek fel az oktatas.hu oldalra és kezdjétek el megoldogatni vagy átnyálazni az érettségi feladatsorokat.


Egyébként, ez csak egy riogatás, hogy nehéz. Az írásbelire nem kell tanulni és nem is tudsz.

A magyar, ha jól emlékszem 2 darab füzetből áll. Az egyik egy szövegértési feladatsor, amit már jó esetben 5. osztályban hibátlanra ír az ember, a másik füzet egy érvelés VAGY novellaelemzés VAGY versösszehasonlítás. A leleményes ember az érvelést választja, mert a saját gondolatait nem tudják kijavítani.


A törire egy kicsit tanulni kell, de ha még engedik az atlasz használatot, akkor az a puska. Főleg a hátul lévő szószedet, ami tele van évszámokkal.


Matekra tanuljon!

Az angol nem vészes, csak sok, és elfárad az ember agya a vége felé.

A választottat pedig biztosan tudni fogja, hiszen ő választotta.


A szóbelire pedig van még ideje tanulni. De arra becsülettel!


Remélem, tudtam segíteni. :)

2017. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is kivagyok...

Estin csinálom de alig jártam be, leszartam. Majd lesz valami.

2017. jan. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!