Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok? Talán érez valamit vagy csak egy hirtelen felindulás volt?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy napja történt és nem tudtam mire vélni. Egyik lány ismerősömmel voltam és nálunk voltunk. Szüleim úton voltak nem voltak itthon 2 napig. A lényeg hogy elhívtam magamhoz a lányt mert nagyon jó barátok vagyunk és szinte már legjobb barátok. Megkérdeztem szeretne-e inni valamit és azt mondta igen de nem is ez a lényeg. A lényeg az hogy mikor bevittem neki a vizet és mikor odaadtam neki véletlenül leöntöttem.{egyébként nem vagyok ennyire béna de zavarba vagyok ha egy lánnyal vagyok ha az még csak legjobb barát}Tehát amikor leöntöttem ő automatikusan levette a felsőjét. Én csak néztem ugyanis egy darab melltartó volt csak rajta és aztán megkérdezte mit nézek annyira és hirtelen megcsókolt. Nem tudtam sehogy lereagálni ezért szerintem hülyének nézhetett. Most akkor érez valamit irántam? Vagy csak úgy jött neki? Adjatok tanácsot légyszíves!

2017. jan. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ? Mert testvérem egy nagyon nagy dugást hagytál ki, viszakellet volna csókolnod lelökni az ágyra és a többi márcsak a te, ő, az Isten meg a kámaszútra titka maradt volna ...
2017. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Chopen ***** válasza:
Jajj kedves Kérdező, úgy látszik nem jött össze a boldogság letüdőzése, az előzőnek igaza van, kár volt ezt kihagyni.
2017. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es én 14 ő 13 éves

2-es ő még szűz és mivan ha le sem akart volna velem feküdni??:(

2017. jan. 9. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Le sem akart volna? De hisz megcsókolt! És még le is vette a felsőjét!
2017. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már biztos nem tudnék vele megint ilyen helyzetbe kerülni!! Szerintem ezzel mindent tönkretettem!
2017. jan. 9. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan dehogy, lesz még rengeteg esély (mármint a szerelmi vallomásra, természetesen), csak ne add fel. Továbbra is hívd át őt ilyen-olyan okok miatt (pl. közös filmnézés, legozás, tanulni, meg amiket szoktatok és szerettek csinálni).


Azért az életkort elnézve, a lefekvés még várhat magára, de ha mégis megesne, akkor azt mindenképpen óvszerrel történjen.

2017. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon hasznos válaszokat adtatok :)
2017. jan. 9. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit te kihagytál... Te hülye vagy xD
2017. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat még jöhet több is!
2017. jan. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!