Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag óvoda óta barátnők vagyunk, együtt nőttünk fel. Sokáig magamnak sem akartam bevallani, hogy szerelmes vagyok belé, de szeretem őt, szerelemmel. Például amikor átjött hozzánk és nálunk aludt nyáron, és lefeküdtünk aludni, én még órákig csak néztem őt és gyönyörködtem a szépségében. Viszont szinte biztos vagyok benne, hogy ő csak barátként tekint rám. Mit kéne tennem? Valljam be neki az érzéseim, vagy egyszerűen szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Össze vagyok zavarodva, de nem akarom elveszíteni őt. :( 22-22/L
2016. ápr. 3. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs leszbi hajlama, akkor ne mondj neki semmit, felesleges... ha annyira jó barátnők vagytok, hogy még ezután is barátként tudna tekinteni, akkor mondd el neki.
2016. ápr. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha óvóda óta barátok vagytok,akkor valószínűleg ismered a szexuális beállítottságát,tehátmagyarul,ha hetero,akkor semmi esélyed,csak megutálna,ne kockáztasd hogy elveszítsd a legjobb barátnőd.
2016. ápr. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony... bár azért mivel elméletileg neki is ismernie kell a te beállítottságodat, és ugyebár nem ismeri (ugye?), az is előfordulhat, hogy te sem az övét, tehát pár dolgot felhozhatsz neki, amiből következtetni lehet rá, hogy leszbi-e vagy sem.
2016. ápr. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Dugd meg, duhh..
2016. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer a témát tereld a leszbikusság, biszexualitás felé. Ha a reakció nem undor vagy hasonló akkor szerintem mondd el neki
2016. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt.

Mondjuk nekem ő csak nagyon jó barátnőm volt, de nem a legjobb.

Mivel első szerelmem volt, szenvedtem egy darabig vele, hogy most mi ez az érzés, mi történik velem, stb. Aztán amint rájöttem, elmondtam neki. Tudtam, hogyha igazán fontos vagyok neki, és szeret, ettől még barátok tudunk maradni.

És hogy mi lett belőle?

Fél évet húztunk le együtt, ami talán tovább is tartott volna, ha gyakrabban látom.

2 hónapja szakítottunk, de azóta is nagyon erős a barátságunk.


Én a helyedben elmondanám neki. Ha emiatt elveszíted, maga a barátság is halálra volt ítélve. Sok sikert :)!

2016. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvileg nem vonzódik a nőkhöz. Azért is írtam, hogy szinte biztos vagyok benne, de az is lehet, hogy nem vállalja. Azért ez kényes téma még akkor is ha 96'-tól barik vagyunk. :D
2016. ápr. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!