Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de ő belém nem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú történet, szinte könyvet lehetne róla írni, szóval bocsi ha nem részletezem le eléggé. Nem vagyok érett párkapcsolat téren, persze voltam már fiúval de még csak egyszer. Nem igazán volt jó, bár egynek elment...Sokszor gondolok arra, hogy milyen lenne a legjobb barátnőmmel. És most itt nem arra gondolok, hogy minden áron ki akarom próbálni egy lánnyal, hanem arra, hogy az az egy valaki csak is a legjobb barátnőm lehet. Elég régóta vonzódom már hozza, általános suli óta. Elmesélem röviden: Általánosba ismertük meg egymást. A suliba sülve főve együtt voltunk, de 6-ban voltunk lettünk legjobb barátok. Mindig elhívott magához, állandóan velem akart lenni napi 24-be, a telefonom állandóan csörgött. A suliban ölelgetett, puszilgatott, szeretgetetett. Sokszor beszélgettünk a közös jövőnkről. Állandóan azzal jött, hogy lakjunk együtt, meg dolgozzunk együtt. Mintha az egész életemet irányítani akarta volna. Nem számított neki, hogy mi lesz belőlünk, csak az volt neki a fontos, hogy akármi is lesz, együtt legyünk. A sok "nyomulástól" először undorodtam, később ez már más érzelmeket váltott ki belőlem,azt hiszem vonzalmat. Legelőször úgy volt, hogy nálunk aludt, és átölelt. Olyan szinten rám jött az undor, hogy oda tudtam volna hányni az ágyba. Mondtam is neki, hogy menjen arrébb, de nem tette. Aztán volt olyan is, hogy a suliba kérte, hogy adjak neki puszit, meg masszírozzam amikor senki sem látja. Egyre több ilyen "félre-érthető" eset történt. Rám feküdt stb. azokat már nem részletezem, de soha sem volt semmi komoly. 7.-ben át mentem 6 osztályos gimibe. Ennek nem csak az volt az oka, hogy tanulni akartam, hanem az is, hogy ezek a fura érzelmek kezdtek bennem kibontakozni, és én féltem ettől. Nem akartam, hogy megtudja. Nem akartam minden nap izgulva menni a suliba. Nem akartam belé szeretni. Amikor megtudta, hogy eljövök nagyon sírt. Egy ideig nem is beszéltünk, és már biztos voltam benne, hogy nem is fogunk többet, hiszen biztos elfelejtett már. De tévedtem. Egyik nap felhívott, és megint tartani kezdtük a kapcsolatot. Úgy tűnt, megbékélt a gondolattal, hogy eljöttem, de igazából sosem békélt meg vele. Nem akarta, hogy elmenjek. Hiányoztam neki. Szép lassan kialakult köztünk megint a barátság, és abból a legjobb barátság. Már nem érdekelt, hogy többet érzek iránta. Az volt a lényeg csak, hogy vele vagyok. Ami nekem nagyon furcsa volt mint amit már eddig is említettem, hogy nagyon rám tapadt. Képes volt engem 3 percig némán, mozdulatlanul ölelni. Imádtam az illatát. Most is imádom :D Meg hogy rengeteget beszélt a leszbikről. Arról beszélt nekem, hogy azok kinyalják egymást meg ilyenek xd Én meg csak hallgattam hogy mi a baja :D Meg amikor látta, hogy két lány megöleli egymást, mindig azt mondta, hogy leszbik pedig ő is ugyan úgy ölelgetett engem.. Meg aki barátkozott velem, arra is azt mondta, hogy leszbi meg féltékeny lett. Az összes pasimat utálta. Neki nem is nagyon volt, bár mondta, hogy sokszor, hogy tetszik neki ez meg az, de sose volt együtt senkivel. Aztán ugye megígértem, hogy egy gimimbe megyünk. Fel is vettek minket ugyan oda, csak nem egy osztályba, de aztán kikönyörögtük, úgyhogy végül egy osztályba kerültünk :D A gimibe már durvább volt. Itt megint az volt, mint általánosba. Suli után mentünk hozzá. Folyton azt kérdezgette, hogy boldog vagyok-e, meg, hogy teljes-e az életem. Mondtam neki, hogy igen boldog vagyok, miért ne lennék az? Igazából ezzel hazudtam, mert a legboldogabb akkor lennék, ha vele lehetnék "úgy". Ilyenkor megölelt, és a fülebe sugta, hogy "annyira szeretlek" . Meg hogy, minden rossz szóért, amit mondok adnom kell puszikat :D Mentünk a mosdóba, ott meg kuksolt engem felülről. Ha nála voltunk, és feküdtem az ágyon, rám feküdt és elkezdett fújni meg lehelgetni..... Persze ezt nem értem, mert sokszor ütögetett is meg piszkált, de ez már általános óta így van. Amúgy nagyon jó barátnőm, bármit meg tudunk beszélni, szóval barátnak tökéletes, semmi pénzért nem akarom elveszíteni. Most vettünk 2 napja egy közös házat, ez is meg volt már beszélve. Most együtt lakunk. Eddig nagyon jó vele. 2 szoba van, de mindig egy ágyba alszunk :D Átölel, és úgy. Na szerintem elég sok "jelet" írtam, amivel segítettem. Próbáltam részletes lenni. Nagyon örülnék ha segítenétek, remélem ezekből a jelekből, történetekből, levesztek valamit.

2016. jún. 12. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem olvastam el, de igen, lehet, hogy szerelmes vagy a barátnődbe
2016. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zóna_pocok ***** válasza:
Hát szerintem ő is odáig van érted ezek alapján, miért nem próbálod megcsókolni vagy ilyenek? Először csak a szája szélén, ha azt hagyja akkor mehetsz kicsit tovább stb :P
2016. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es valaszolo nem azt kerdeztem, hogy szerelmes vagyok-e a legjobb baratnombe, hanem ezt hogy o szerelmes-e belem :P
2016. jún. 12. 19:08
 4/11 anonim válasza:
Nekem elég egyértelmű a dolog. A kérdés ugye, hogy hogyan tudatosítsd benne, hogy több legyen. Amúgy ez màr több barátság. Annyit csinálj, hogy amikor este egy àgyba vagytok és megpusziljátok egymást, akkor "véletlenül" szájra megy. Majd nézed a reakciót, ha pozitív akkor jó lesz az éjszaka. :D
2016. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos, hogy többet érez irántad. Az én barátnőmmel is igy kezdődött, azóta együtt vagyunk 6 éve és a világ legboldogabb embere vagyok.:)

Sok sikert nektek!

2016. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en legjobb baratnom miert nem csinal ilyeneket?:(
2016. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezhetem hány évesek vagytok?:)
2016. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
En azt nem ertem es magyarazza el nekem valaki, hogy az ilyen ember MIERT szolja le a leszbikusokat? Mikor amit csinal azt egy barattal nem csinalja senki... sot, meg ha jarnek is valakivel akkor is kb sok lenne. Fejbe tudnam rugni az ilyen 'alszent' valamit... Meg nem igazan tudom elkepzelni, csak ugy "radmaszik" a semmibol folyton? Foleg hogy az elejen megcsak nem is nagyon viszonoztad (ahogy kiderult az irasbol) latszik nem igazan veszi eszre magat... en ha latnam hogy valakit taszit a kozeledesem akkor nem masznek a fejebe ugyanugy masnap... De mondom ezek azok akik amugy fujjolnak a melegekre, azt kozbe mit csinal.... szanalmas. Amugy meg te erzed hogy hogy nez rad. Es hogy hogy tudnal celozni ra hogy bejon neked.. bocs de 1000 eve ismeritek egymast, ilyen joban vagytok... en fel ev ismeretseg utan ki birtam deriteni egy csajrol hogy mi a helyzet, es mi megcsak nem is voltunk ilyen joban...
2016. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd. Azért hozta fel olyan gyakran a leszbi témát, mert kíváncsi volt a véleményedre. Mit gondolsz róla. Pozitív vagy negatívan gondolkodsz a dologról. Az, hogy tetszik neki 1-2 fiú csak azért mondta,hogy leplezni tudja az igazságot. Mert mi van ha rosszat gondolnál róla ha kiderülne,hogy leszbikus? Ezért sem mert még tovább lépni, mert fél,hogy elveszít, ha kiderülne az igazság és te esetleg nem úgy érzel, vagy ellenszenves vagy a témával kapcs. De hidd el, többet érez irántad mint barátság.
2016. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek a 9-essel. Odáig van érted ez a csaj:) Ez már több mint barátság. Ő szerintem jobban odavan érted mint te érte😂
2016. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!