Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok lány vagyok és már egy ideje többet érzek a legjobb barátnőm iránt mint szimpla baráti szeretetet. Gyakran ölelget, puszilgat és még masszírozni is szokott. Ilyenkor olyan fura izgató érzés fog el. Éjszakánként is mindig átölel és úgy alszunk. Lehetséges, hogy többet érez a barátságnál?
2015. jún. 17. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ovatossan megkérdezni am én is hasonló helyzetbe vagyok :/
2015. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megbeszélni vele. Hogy ö hogyan érez.
2015. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit félek:/ Az is benne van a pakliban hogy elveszítem. Azt pedig nem bírnám ki..
2015. jún. 17. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezgesd finoman arről,hogy mit gondol a pasikról..stb. Így legalábbb tudsz merre továbbmenni.

Nem vagyok leszbi vagy biszex (vagy még nem) de én így tenném. Aztán így tovább.. :)

18/L

2015. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. jún. 17. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veled? :)
2016. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!