Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elkepzelem, hiszek benne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkepzelem, hiszek benne, megkaphatom?

Figyelt kérdés
Ha hiszek abban hogy azzal a fiuval aki tetszik nekem osszejohetek,teljesulhet?Minden teljesulhet csak hinni kell benne,nem?Nem kellenek a bunko komentek!Nem kell idot pazarolni,folosleges!

2017. jan. 15. 21:11
 1/5 Rébusz1220 válasza:
100%
Tegyél érte hogy megtörténjen, hinni nem elég. Ne félj a kezdeményezéstől. Beszélgess vele sokat. Aztán ha látod hogy jól érzi magát amikor veled van akkor bátran közeledhetsz felé. Én is sokáig hittem benne hogy összejövök valakivel... nekem nem jött össze. Hogy miért? Mert nem tettem érte semmit. Remélem te nem esel ugyan ebbe a hibába. Hajrá!
2017. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MrBogyi válasza:
100%

Igaza van a fenti válaszadónak.....Persze semmire sincs garancia.....de tenni azért hogy elérd a célod még mindig jobb mint csak vágyakozni utána....:-)

Sok sikert a "csábításhoz" :-)

2017. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2017. jan. 15. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben voltam/vagyok mint az 1. valaszolo. Ne felj beszelgetni vele menj batran oda hozza es egy ido utan mar nem fogsz izgulni meg semmi ilyesmi.:) 14/F
2017. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs vonzás törvénye. Tegyél érte, senki más nem fog érte tenni. Nem elég hinni benne. És ha neki nem vagy az esete? Akkor meg tovább kell lépned. És férfi/nő (feltételezem nő) módjára büszkén tovább állni.
2019. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!