Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azt hiszem szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szerelmes belém.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak,anyu pár év után egy férfival összejött. Örültem a boldogságának,de utána kiderült hogy van egy 16 éves fia,aki nagyon jól néz ki..szóval ugye az elejétől kezdve sosem tekintettük úgy egymást testvéreknek,és úgy érzem,szerelmes belém,olyan célzásokat tesz legalábbis amikből erre következtetek,és meg kell hogy mondjam,ha nem lennénk "testvérek" én is kapásból járnék vele. Segítsetek mit tegyek!? 14/L
2017. jan. 18. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mostohatesó szerelem című sorozatunk 115. részét láthatják.
2017. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es nem tudom ki vagy,de szakadok! Kössz. Feldobtál!😄😁😀😂😂
2017. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja a kérdésre válaszolva,szerintem belevághatnál...akkor,ha jól tudod,milyen a fiú. Nem-e szélhámos!
2017. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces volt a normalis valaszt koszonomxd
2017. jan. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!