Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom szerelmes lehet a...

Húgom szerelmes lehet a nevelőapánkba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám hogy anyu 1,5 éve jött össze a barátjával (nevezzük Bálintnak) aki tavaly nyár óta már velünk lakik. Húgom 13 éves és olyan dolgai vannak, hogy néha úgy érzem szerelmes a nevelőapánkba(igazából mi nem hívjuk így de most egyszerűbb így leírni, minthogy anyu barátja). Szóval pár hónapja, kb karácsony óta érzek ilyen dolgokat, hogy húgom nem úgy viselkedik a Bálinttal ahogy normális lenne pl. mindig vele akar programot csinálni meg olyanokat mond, hogy "Ő csak engem szeret!". Még ezek előtt ott kezdődött a dolog, hogy mikor még nem laktunk együtt akkor nem nagyon jött elő, mikor Bálint ittvolt, mert szégyenlős volt, meg nem is nagyon akart vele beszélni. Aztán azért eltelt félév mire kibontakozott és az a baj hogy nagyon furán viselkedik tényleg pl. elmegyünk valahova (most legutóbb nyaralni) és mindig rajta lóg meg ölelgeti itthon meg olyanokat csinál, hogy pl. ülünk a tévénél és beleül az ölébe. A másik dolog hogy vannak barátnői és mikor átjönnek hallok olyanokat, hogy nevelőapánkról beszélnek, hogy itthon van-e meg mikor jön stb. SZóval nekem úgy jön le sokszor hogy a húgom úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne anyu barátjába..de ezt az a baj még senkinek nem mondtam, mert nem tudom mi lenne nem lehet senkivel normálisan megbeszélni.. de én nagyon furcsállom ezt és az a baj a húgom már nem olyan kicsi, hogy ez aranyos legyen vagy ilyesmi, mert hát általában a kisebbek szoktak ennyi idős pasikba szerelmesek lenni..

Azért írok ide, hogy szerintetek kivel beszéljek vagy inkább maradjak csöndben? Köszönöm annak aki elolvasta

15/f


2014. júl. 31. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hallgass. A sógornőm keresztlánya volt szerelmes a bátyámba, aztán szép lassan el is múlt. Ne izgulj, ez nem komoly még.
2014. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak egyszerüen rajong érte, ez ebben a korban teljesen természetes. Nem kell semmit tenned, idövel kinövi.
2014. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
El fog múlni, szerintem a hugod is tudja, hogy ez nem lehetséges kettejük között. Csak hàt izgatott+hormonok. Majd kinövi :)
2014. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm hogy írtatok! Az a véleményem hogy nála ez kicsit több mint rajongás, mert már kinőtte ezt a kisgyerek kort és volt is barátja..ebből gondolom hogy tud különbséget tenni azért..ebben a hónapban lesz 14 és pl. tavaly ilyenkor még nagyban csókolózott a barátjával. Most meg kb ugyanúgy teszi magát a nevelőapánk előtt. Meg az a baj hogy nagymamám is említette neki hogy nem szabad beleülni egy másik férfi ölébe, mert neki is feltűnt anno, húgom meg kiakadt hogy hát ő ezt megteheti.
2014. júl. 31. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Úgy csapnám nyakon a 13 éves lányomat ha beleülne a barátom ölébe,hogy csak úgy nyekkenne! Mit a barátoméba? Bármilyen pasi ölébe!Lehet vihorászni a barátnőkkel,az pont neki való,de azt hogy hol a határ azt anyutoknak kellene tudatosítani abba a lökött fejébe mielőtt azzal állít haza,hogy valami pasi megerőszakolta a kis ártatlan báránykát! Megelőzés!
2014. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Apahiány is lehet szimplán, meg apakomplexus is, ki tudja.

Nemrég olvastam itt, hogy az anyu barátja mellé befeküdt a 15 éves lánya, amikor anyu elment dolgozni reggel... Amíg ilyesmi nem történik, addig no para.

2014. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ahogy viselkedik, már ezen sem lepődnék meg..amúgy apuval rendszeresen találkozunk és anyu barátja még fiatal is úgyhogy nem hisze hogy az apát keresné benne
2014. júl. 31. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinövi.. 13 évesen ha félig nőnek is néz ki, még gyerek.

Hidd el, gy abból a korból még nem nőtt ki..

Ezzek a szerelmek elmúlnak, ezek meg inkább ajongások, dőleg a lányoknál..izgi meg minden..ha nem az anyukátok pasija, akkor épp a szomszed vagy akárki lenne porondon..

A legfontosabb, te semmit ne tegyél, ha majd anyukádat vagy a pasiját zavarja, akkor úgyis tesznek ellene.

2014. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős anyukátok barátja?
2014. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
33
2014. aug. 1. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!