Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiknek az intelligens fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy az iskolám egyik legintelligensebb diákja vagyok. Sok extrovertált, "menő", ám elég buta diáktársamért mégis sokkal jobban rajonganak a lányok. Hol vannak azok, akiknek az intelligencia számít? Mert ezen az oldalon rengetegen írják, hogy az az egyik legfőbb szempont, a való életben mégse ezt látom.
2017. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Igazából átérzem a problémátokat, de ezt én is ugyan úgy tudom mondani. Az egyik legokosabb dik vagyok az osztályomból (ego nélkül) még csak csúnya se vagyok, ügyelek a külsőmre adok magamra, még is ha megnézem a korombeli lányokat csak is a ribanvoknak vannak barátaik, akiken 6kg smink van, agyon festett hajuk van. De elvileg minden fiúnak a természetes lányok jönnek be. :D szóval tökéletesen egyet értek veled :D áterzem a problémád súlyát
2017. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Basszus, nekem meg az van, hogy irtó szexinek találom, ha egy fiu nagyon intelligens, de egyetlen ilyen srác sincs a suliban, de meg a városban sem!!! Ó, te jó ég, bár találnék egy olyan srácot, amilyen te vagy! 😫😫😫


Bár egy ember véleménye nem számít, azt mondom, te nagyon értékes fiú vagy, és irtó szexi attól hogy intelligens vagy! 😉😍

2017. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Jelen
2017. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!