Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiknek az intelligens fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy az iskolám egyik legintelligensebb diákja vagyok. Sok extrovertált, "menő", ám elég buta diáktársamért mégis sokkal jobban rajonganak a lányok. Hol vannak azok, akiknek az intelligencia számít? Mert ezen az oldalon rengetegen írják, hogy az az egyik legfőbb szempont, a való életben mégse ezt látom.
2017. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ez annál komplikáltabb dolog, mint ahogy azt páran elképzelik. Nem úgy működik, hogy a lány listáján van 4 tulajdonság: intelligencia, vonzó külső, humor és kedvesség. Aztán, ha minimum háron pipa, akkor bejön a srác... Lehet, hogy minden klappol, a srác egy félisten, de ha hiányzik a kémia, akkor mindegy. Nekem is van olyan fiú haverom, aki okos, udvarias, vicces és helyes is, mégis közömbös számomra. Amikor valaki tetszik, akkor ott van valami megmagyarázhatatlan "plusz". Nekem fontos, hogy egy fiú intelligens legyen, azonos szinten legyünk. Ugyanakkor az, ha valaki intelligens, még nem feltétlen nyerő. A másik dolog pedig az, hogy, ha adott egy ismeretlen srác, akkor hiába okos vagy humoros, ha nem fog meg a külsejével, akkor nem is veszem észre, mint férfit. Persze ebbe is bele lehet kötni, hogy ez milyen felszínes már, de hidd el te se kezdenél ki egy olyan lánnyal, akihez képtelen vagy vonzódni, hiába 140-es az IQ-ja, kedves és vicces. És nem kell egy fiúnak Calvin Klein modellnek lennie ahhoz, hogy észre vegyem, elég, ha ott van az az előbb említett "plusz".

16/L

2017. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
ITT. Nekem pl inkabb az introvertalt fiúk jönnek be. En nem bírnek olyan fiúval összejönni, aki tok bunkó meg buta, nagyképű stb. En is átlagon felüli intelligenciával bírok, így nem nagyon tudnám magam elképzelni egy 'butabb' fiúval. AZ viszont tény, hogy általában az okos fiúk elhanyagoljak megukat, esetenként kicsit kattantak, vagy félnek kezdeményezni, nem is érdeklődnek lányok iránt, így viszont nehéz nekünk es nekik is, ha valaki bejön.
2017. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Attól még hogy jól tanulsz, nem leszel inteligens. Ez annyira tipikus. Amikor egy ember jelenktételenen,szerény és kedvesnek állítja be magát,miközben ő a legbunkóbb,ostobább,prűdebb és nagyképűbb.
2017. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod (amúgy tévesen), hogy csak azért tartom magam intelligensnek, mert jól tanulok?
2017. febr. 26. 17:16
 25/33 anonim válasza:
Nekem például egyik fő szempont egy fiúnál,hogy okos legyen. Statisztikák alapján (jó azért ez személyiségfüggő is :D ) de a intelligens férfiak hűségesebbek és ritkábban csalják meg a szerelmüket.
2017. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Nem hiszem hogy en lennek az egyetlen aki az olvasott,intelligens okos fiukert van oda. 16/l vagyok kormhoz kepest tul erett (25koruli a buksim ahogy mondjak) szoval en igen is szeretem ha valaki intelkigens,tanult,okos ,olvasot..stb. Nem az a sok kigyurt vagy eppen vekony pawakra bukom..sot..na de mindegy.szerintem szexy ha valaki okos,intelligens..bar lehet rosszul fogalmazom hogy szexy...inkabb jo erzessel tolt el ha olyan okos,tanult (vagy epp okos de nem tanult) emberekkel vagyok korulveve. Ha buta plaza cica vagy az en baratosnem tuti nem leszel,sem akkor ha egy pava vagy "meno" parasztnak hiszed magad.Szeretem ha valaki okos es tudja is magarol..,de nem menoskodik,nem szall a fejebe.:) szoval kedves kerdezo,nyugalom,sok lany/no ertekeli az ilyen imadja,csak a fiatal pi*ak meg nem.:)
2017. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a valaszokat ugyhogy lehet hogy van ilyen valasz mar..

Es hol vannak azok a fiuk, akiknek a normalis, nem 100kg vakolatos lanyok tetszenek??

2017. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27, nekem a legutóbbi kb. 10 lányból, akiről azt gondoltam, hogy tetszik, szívesen megismerkednék jobban vele, 5-6-ot egyáltalán nem láttam még kisminkelve, a többit is ritkán, de nem a smink miatt tetszettek, sőt...
2017. febr. 27. 21:57
 29/33 anonim ***** válasza:
Itt egy olyan lány :)
2017. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha van kedved nekem írhatsz.😃
2017. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!