Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiknek az intelligens fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy az iskolám egyik legintelligensebb diákja vagyok. Sok extrovertált, "menő", ám elég buta diáktársamért mégis sokkal jobban rajonganak a lányok. Hol vannak azok, akiknek az intelligencia számít? Mert ezen az oldalon rengetegen írják, hogy az az egyik legfőbb szempont, a való életben mégse ezt látom.
2017. jan. 22. 21:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%
Hehe, én azt pont bírnám ha esetleg nem tud annyi fekvőtámaszt csinálni, mert én sem ( annak ellemére, hogy nem vagyok kövér) együtt nevetnénk rajta.
2017. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"A saját kérdésedben bent is van a válasz. Nyilván ha nyitott valaki, akkor könnyen barátkozik, ismerkedik a lányokkkal is. Egyszóval, ő nem beszari, és mer kezdeményezni. Ilyen kérdés után, egyáltalán nem hiszem el neked, hogy te vagy az iskola egyik leginteligensebb diákja, mert akkor bőven megértenéd, hogy egy kapcsolatban nem ez számít.

Mellesleg ugyan úgy körülötted vannak azok a lányok, akik szeretik az inteligens fiúkat. Csak gyáva vagy hozzájuk szólni, akár csak egy szót is. Majd feljösszi ide, és háborogsz, hogy neked nem jut senki, mert a sok h*lye lenyúlja előled.."


Egyszer leírod, hogy nem az intelligencia számít, utána meg azt, hogy biztos vannak körülöttem lányok, akik szeretik az intelligens fiúkat. Most akkor számít az intelligencia vagy nem? Hogy is van ez?

Amúgy azért tettem fel ezt a kérdést, mert gyakran olvasom lányoktól, hogy az intelligencia az egyik legfontosabb szempont, a való életben mégse ezt látom.

Az meg olyan jó, hogy te ennyiből megállapítottad, hogy nem vagyok az egyik legintelligensebb az iskolában. Úgy szeretem az ilyen válaszolókat, akik jobban tudnak mindent a kérdezőről, mint ő maga. :D

2017. jan. 22. 22:24
 13/33 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyképű vagy ne csodàlkozz hogy a kutyànak se kellesz.
2017. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vagyok vele, hogy mivel nem vagyok szép, soha esélyt se kapok, hogy megmutassam a belső értékeimet. Nem vagyok zseni, de olyan ostoba sem, mint sok lány a környezetemben. Látom, hogy a sok buta lányt mind körül rajongják, de valahol érthető, hisz szépek.
2017. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%

Az írásod alapján van eszed, az biztos, de ez önmagában valóban kevés. Itt sokan jönnek tulajdonságokkal, hogy legyen valaki ilyen meg olyan, de a való életben nem az fog meg valakit, hogy Pityuka szőke és kedvesen mosolyog. Ezek is benne vannak, de általában a kisugárzását, a karakterét vesszük valakinek figyelembe, az összkép lesz vonzó számunkra. Ezután jön csak az, hogy ha elkezdünk beszélni az emberkével, elmenekülünk miután egy kapagyár tárul elénk a száján keresztül, vagy szimpatikus és jól érezzük magunkat vele. Csak ehhez is nyitni kell mások felé. Te is csalódhatsz pozitívan, mások is csalódhatnak benned pozitívan. Előbb-utóbb ha nyitottabb leszel, ezt más is észre fogja rajtad venni. Minden esetre, ne úgy kezdj ismerkedni, hogy te vagy az egyik legintelligensebb diák a suliban, mert ez inkább elijeszti a csajokat. Főleg, hogy az okos fiúk alatt általában a szerény, szemüveges srácok jutnak eszébe a legtöbbeknek. Aki olyan nagyra van ezzel, hogy milyen okos, azokat senki sem kedveli, még ha sokan irigyek is... Mint említettem, az ész önmagában nem elég és ezt nem rosszindulatból írom neked. Az érzelmi intelligencia ugyanolyan fontos, sőt... Hiába van valakinek 3 diplomája ha mellette mondjuk fizikai erővel tisztázna egy nézeteltérést, stb... Gondolom érted mire akarok kilyukadni. Ha van agyad, az egy hatalmas előny. Abban is a segítségedre lehet, hogy pl. nyitottabb legyél, elgondolkodj hol kéne okos lányokat keresni, stb...

Arról is megfeledkeztél ám, hogy azok a lányok, akik a "menő" gyerekekért rajonganak, ugyanolyanok, mint ők. Ha a "menők" nem lennének, és neked maradnának ezek a csajok, nem tudnál velük mit kezdeni. Max. elvinni a plázába és mutogatni, hogy ilyened van, de nem fogsz velük jókat beszélgetni. Ezen kívül, nem gondolod, hogy az okosabb lányok is zárkózottak és ezért nem veszed észre őket, azt se tudod, hogy kik azok? :D Talán még annyi bátorságuk sem lenne egy intelligensebb fiúnál kezdeményezni, mint nekik lánynál.

18/l

2017. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
44%
😂😂😂😂hát nem itt
2017. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
Nekem nem számít,hogy "mennyire inteligens" egy személy,ha tudok vele normálisan beszélgetni.^^
2017. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%

Az nagyon kiábrándító tud lenni, ha egy fiú buta, vagy unintelligens.

De valahogy számomra mégsem előny, ha valaki intelligensebb nálam. Kellemetlen érzés ha egy fiú esetleg "kioktat" vagy nem érzem magam hozzá elég intelligensnek.

Szerintem a többi lánynak is többet számít a humor, és a nyitottság mint az intelligencia.

2017. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%

Jelen!

A barátomban talán az intelligenciája fogott meg a legjobban. :) Szóval, légy nyugodt, az intelligencia igenis vonzó! ;)

2017. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Most dugják őket haver
2017. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!