Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a barátnőme...

Mit csináljak hogy a barátnőmet át engedjék hozzám filmet nézni?

Figyelt kérdés

Barátnőm:14/L

Én:17/F

Tegnap át akartam hívni filmet nézni de a szülei nem engedték át

Miért ?



2016. máj. 1. 23:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Mert azt hiszik meg akarod töcskölni.
2016. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos én is erre gondoltam de nem lenne semmi olyan mivel megkért hogy ha el jutunk odàig és még 16 év alatti akkor vàrjak legalább 16 éves koráig

Amit én tiszteletbe tartok.

Meg ez csak egy film nézés lenne és semmi komoly mivel ott lennének a szüleim is

2016. máj. 2. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ismernek már téged a szülei? Ha nem, akkor mutatkozz be. Az lehet, hogy segítene az ügyön. A másik, hogy a barátnőd, hogy tálalja otthon.

- anya, apa, szeretnék átmenni filmezni a Józsihoz

- kizárt // teljesen jogosan, mert még csak 14

- de miért, jajj légyszi, ott lenne az anyukája is, stb

VAGY:

- anya, apa, a Józsi és a családja filmezni fognak szombat délután és meghívtak engem is.

// itt a legtöbb szülő arra fog ráakadni, hogy akkor ott lesznek a szüleid, vagy mikor lenne a dolog.

- Szóval válasz és még vmi olyasmi, hogy 9 előtt haza is érek, jó?


Remélem érted a különbséget. Ügyesen kell adagolni az infót. Az erős érveidet el kell mondanod mielőtt nemet mondanak, mert egy kimondott nemet nagyon nehéz megváltoztatni. Ugyan ez igaz arra is, hogyha kimondják azt hogy igen, akkor sokszor nem vonják vissza akkor sem, ha másnap már nem tartják olyan jó ötletnek. Egy ilyen ötletet el kell adni, mintha porszívó lenne, ha érted, hogy mire gondolok. Esetleg ilyen korkülönbségnél felajánlhatod, hogy beszélhetnek a szüleiddel. Valószínűleg ők is jobban megnyugodnának, ha tudnák, hogy normális emberek közé megy a kislányuk.

2016. máj. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a lánynak kellene megbeszélni a szüleivel, hogy te mész át hozzájuk. Te most egy idegen vagy, aki bánthatja a lányukat. Meg kell ismerniük.
2016. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismernek a szülei

Köszőnöm a válaszokat

2016. máj. 2. 07:01
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak hogy a barátnőmet át engedjék hozzám filmet nézni?"


Tudd meg, hogy miért nem szeretnék, hogy átmenjen hozzád, és azt a problémát küszöböld ki.


Pl ha mióta veled járt erősen romlottak a jegyei, akkor nyilván nem engedik át, mert arra gondolnak, hogy a jegyei romlásának köze van ahhoz, hogy veled van és nem tanul. Na most ha a jegyei jobbak lennének ebben az esetben, akkor a problémaforrás is eltűnne. Ha a töcsköléstől félnek akkor ott is tehetnétek valamit az ügyért.

2016. jún. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!