Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu. Bejon. De osszeve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Bejon. De osszevesztunk es most nem ir. Olyan rossz. Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj te! Ha miattad veszekedtetek akkor kérj bocsánatot.Ha miata akkkor beszéljétek meg hogy kit mi bántott meg.
2017. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De en tegyem meg az első lepést amikor ő volt hülye?? Lehet hogy ot nem is erdekli ez az egsz es csak en szenvedek emiatt... nem tudom mi a jo dontes....
2017. jan. 26. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet,hogy előtte te megbántottad valami aprósággal,amit észre sem vettél ( hiszen ilyen mindenkivel történhet) ,és ő ezt elfojtotta magában és csak most jött elő? Jó,nem ismerem a körülményeket se tudom stb de nekem ez ugrott be először.
2017. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaéés, szerintem is írj rá,mert ha nem érdekli akkor nem tekint rád különösebben barátként vagy akár partnerjelöltként. Szerintem ma már majd írhatsz neki / holnap , az a lényeg,hogy lenyugodjon.
2017. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de kiderult hogy be sem jottem neki es csak hitegetett :( :( :(
2017. jan. 27. 16:08
 6/8 anonim válasza:
Menyi ideje vesztél össze vele?
2017. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fremy-chan válasza:

Nem lehet, hogy oriasi luzer vagy?

Az ilyen esetekben sokat segit az onertekeles.

V=16 cm^3

2017. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ne haragudj de mi lenne ha nem luzerozgatnal.. nem is imersz.. :D idiotaa :D
2017. jan. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!