Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 😃 Mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 😃 Mennyire fontos nektek a külső? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Persze, persze, fontos a belső is... De Engem most csak a külső érdekel.

Ha pontozni kéne egy srác külsejét, akkor 10/? pont nektek a minimum (ami alatt nagyon kevés esély van arra, hogy lesz esélye a fiúnak)? Tudnátok linkelni egy képet a számotokra 10/10-es, valamint 10/5-ös fiúkról a viszonyítás kedvéért, kérlek? 😊😉


2017. febr. 4. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, milyen életkorú fiúkra gondoltál?
2017. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Szepseg/helyesseg relativ..tehat ha szerintem helyes egy fiu attol meg lehet, hogy mas szerint total ronda..szamomra a 10/10-8as fiu pl a fiatal Leonardo DiCaprio,Zac efron,Chace Crawford,Colin O'donoghue

Es a 10/5-4 pedig talaaan Ian Somerhalder,Daniel Radcliffe

2017. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tini fiúkra. Persze nem 11 éves tinikre
2017. febr. 4. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom 2-es, kíváncsi lennék hogy nézel ki :D

Nem lány vagyok, de gondolom lófas*t sem érdekel mit írok ide, de attól még leírom, elég gyérek vagytok mind, egy jó dumás srác szinte bármelyik lányt megkaphatja akárki akármit mondd, de ha nem hiszed el, kérdezd meg anyádat/nagyanyádat, hogy igen is a beszélőke a legfontosabb.

2017. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

igaza van 4-esnek és azt még hozzátenném, sokszor az átlagos vagy csúnyácskább lányoknak még nagyobb ígényük is van..

A múltkor is láttam egy nagyon csinos 20 körüli nőt egy nála jóval kisebb nem is a leghelyesebb pasival, szóval ennyit erről, gondolom a dumája rendben volt és ennyi, mert nem tűnt a leggazdagabbnak persze ettől még lehet, hogy az volt, de szerintem nem.

nem akarok gyűlöletet kelteni, de ez a kérdés mi a franra jó? Ha moderátor lennék akkor kb minden 10. kérdést hagynék bent ebben a kategóriában, mert hát a szabályoknak megsem felelnek, az adminok meg azt bannolják, aki követi a szabályrendszer, de az ilyen barmokat meg nem és mire jó ez a sok emoji vagy mi a fene? ha fiú vagy tuti bu*inak néznélek.

2017. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Külső megfog belső megtart..külsejét látjuk meg először és ha a belső tulajdonságai is jók (nem egy magamutogató páva stb..) akkor már tökéletes :) nekem 10/10-es fiú mondjuk Ansel elgort vagy shawn mendes de totál változó ez nálam :D L
2017. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
De például andy blacket se vetném meg :D 6-os voltam
2017. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon úgyse a szép külső fog számítani, megöregszik, viszont egy szép lélek mindig szép marad. Számomra nem fontos a külső, legyen ápolt, igényes, a többi kevésbé lényeges. Fontos, hogy tetsszen, vonzódjak hozzá, de ehhez nem kell Brad Pittnek lenni, beérem Jensen Acklesszel is. :D Viccet félretéve, lehet csak én vagyok ezzel így, de ha komolyabban kedvelek valakit, akkor elkezdem egyre helyesebbnek látni, észreveszem az apró dolgokat, amik annyira aranyosak, és könnyedén eltekintek a hibák felett. 17/L
2017. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8, te valamelyik istennő vagy?:)
2017. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az a fontos, hogy megfogjon. Nem kell első látásra beleszeretnem, sőt, ilyen sosincs velem :D Miután megismertem a személyiségét, akkor dől el, hogy tetszik-e. Ha igen,akkor a külsejét is szeretni fogom, lehet akármilyen. Ha nem, akkor felőlem lehet a környék leghelyesebb fiúja, akkor se fog tetszeni :D Szóval nekem nincs is ilyen pontozás sehol, se ideál:) 16l
2017. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!