Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok! El tudnátok képzelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok! El tudnátok képzelni magatokat egy olyan kapcsolatban, ahol a partnereddel nem azonos országban laksz és más nyelvet beszéltek?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold!
2017. febr. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudnák. Akármennyire is szeretném a partnerem nem érteném amit mond és alig láthatnám. Így nem az igazi egy kapcsolat.

14/l

2017. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és akkor hogy ölelném meg? hogy mondanám hogy szeretem? honnan lenne pénzem hogy találkozzunk? honnan lenne türelmem hogy találkozzunk? honnan lenne akkora akaraterőm hogy ne keressek helyette mást? én hűséges típus vagyok a végtelenségig de ha valaki hónapokig nem látok és nem is értem mit beszél ott nem lesz komoly vonzalom...
2017. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Kalandos lenne. Már csak abból is humoros dolgok jönnének ki, hogy megkérdezem milyen napja volt. Egyébként v. inspirálna az idegen nyelvek tanulásához is. És a leges legjobb ebben az lenne, hogy a szülök találkozhatnak de nem értenék egymást. Egyedül a találkozásokkal lenne valami probléma de szerintem vonattal meg lehetne oldani. Én teljes mértékben benne lennék! Nagyon király lenne. Így utólag hozzá tenném, hogy a randi helyszínek kiválasztása sem lenne nehéz, a mozi kilőve de lehet bowlingozni, biliárdozni, sétálni, étterembe menni, elég sok mindent lehet így is.
2017. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 3# kommentelő. 15/F
2017. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mióta kapcsolat? :D
2017. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem.
2017. febr. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az ,hogy más az anyanyelvünk az nem zavarna , mert angolul folyékonyan beszélek , németül pedig igyekszem (bár az jóval kevésbé megy) ebből csak ki tudnánk hozni valamit:D


Azonban z ,hogy egy másik országban. nem gondolnám ,hogy a távkapcsolat (pláne ennyire táv) nekem való lenne , legalábbis ennyi idősen. Nem tudnám kezelni , nem menne és nem is akarnám.

2017. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#3

Végre valaki!:D Pontosan ugyan ezen az állásponton vagyok!

(Többiek,nem kell jönni az álszent szövegekkel,el tudom fogadni a ti véleményeteket!(: )

2017. febr. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!