Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hányszor volt eddig szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányszor volt eddig szerelmes?

Figyelt kérdés

Én még miért nem voltam+ Budapesten élek és havonta max 1-2 olyan lányt látok, aki tetszik is, ez valószínűleg a redtardáltság jele, akkor igy megválaszoltam a kérdésem, de itt ellent is mondanék, mert szerintem (Most figyelj!) nem vagyok retardált, kölyökkoromban volt egy lány, de az elég hosszú sztori szoval roviden blablabla es meg ezek utan se leptem ezert blablabla pedig mennyire tetszett nekem is, félö hogy a sors oly kegyes mancsa egyszer érintett meg és tobbet nem fog.

FIGYELEM A SZOVEGBEN EMLITETT LANY, csak nagyon tetszett es nem voltam beleje szerelmes.

(Nem olyan idős, 1,7×10^1F vagyok.


2017. febr. 8. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez nem redardáltság, ne beszélj hülyeségeket.

1-2.A másodikról nem tudom az e.

L

2017. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyszer, de akkor nagyon és feleslegesen.

0,0016x10^4F

2017. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy bőven látok lányokat nap, mint nap, mert héven, villamoson, sőt még buszon is szoktam kozlekedni, oda-vissza az ut suli-haza, nagyjabol 3 óra.

EEljárni is szoktam itthonrol igy nem az a gond hogy nem látok lányt hanem hogy alig látok olyat aki tetszik.

2017. febr. 8. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
2-szer. 19L.
2017. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A sors a tehetetlenek kifogása arra hogy tehetetlenek. Ne legyél már ennyire szentimentális... Ha látsz egy lányt, akkor oda kell menni, elkérni a telefonszámát, és elhívni valahova. Első látásra szerelmet meg ne várj, mert nem létezik, vagy csak naiv az illető. Bármikor megismersz egy olyan lányt aki tetszik akkor lépj. Igazából nem is értem mi a bajod.


Talán 2x voltam 18/f

2017. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1x, de akkor nagyon, és plátói volt. 22F
2017. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1-szer azóta is bánom.
2017. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer.

Azóta is tart.

Ő a feleségem, most már 31 éve.

2017. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Négyszer voltam.

Egyszer osztálytársba, egyszer innen egy lányba akivel nem lett semmi. Egyszer az első barátnőmbe, aki két és fél évet voltam együtt, és egyszer a második barátnőmbe akivel 5 hónapig voltam együtt.

20/F

2017. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kolyokkori szerelem : 1 x

tinikori szerelem: 1x,de 6 even at

kicsit kesobbi szerelem: 1x, de evekig platoian

felnottkori szerelem: 1x,es o lett a ferjem is

2017. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!