Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hányszor volt eddig szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hányszor volt eddig szerelmes?

Figyelt kérdés

Én még miért nem voltam+ Budapesten élek és havonta max 1-2 olyan lányt látok, aki tetszik is, ez valószínűleg a redtardáltság jele, akkor igy megválaszoltam a kérdésem, de itt ellent is mondanék, mert szerintem (Most figyelj!) nem vagyok retardált, kölyökkoromban volt egy lány, de az elég hosszú sztori szoval roviden blablabla es meg ezek utan se leptem ezert blablabla pedig mennyire tetszett nekem is, félö hogy a sors oly kegyes mancsa egyszer érintett meg és tobbet nem fog.

FIGYELEM A SZOVEGBEN EMLITETT LANY, csak nagyon tetszett es nem voltam beleje szerelmes.

(Nem olyan idős, 1,7×10^1F vagyok.


2017. febr. 8. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akiket tényleg, őszintén nagyon szerettem, kettő.

Az első barátom és a jelenlegi.:) A többi inkább csak tetszett vagy fellángolás volt.

18L

2017. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Úgy igazán szerintem egyszer sem.

{ Persze nem csoda, fiatal vagyok még [1,4×10^1L vagyok ( és csak mellékesen megjegyzem, hogy nem zártad be a zárójelet ) ] }

2017. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kétszer, de egyikből sem lett semmi. Bár így visszagondolva nem is bánom :)

16/L

2017. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Eddig 2x voltam, egyikből se lett semmi :( 18/F
2017. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

14/L

2017. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszerse😂17/L
2017. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!