Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy boldogabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy boldogabb vagyok szingliként, mint egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt eddig 2 pasim, de mindegyiknek ugye vége lett.


Ugy érzem, hogy nem tudnám lekötni magam senki mellé. Jó érzés, hogy nem kötődöm senkihez es azt csinálok egy sráccal (na nem szexre gondolok ;)), amit csak akarok.


Pl tok jo, hogy osztálykiránduláson (az osztályfőnökünk minden évben kiharcol egy több napos osztálykirándulást) átjárunk egymashoz a fiúkkal alvás elott ilyen félmeztelenül (mert ugye nyáron meleg van es ezért "hiányos ruházatban" alszunk) es elnezegethetem az osztálytársak kockahasát anélkül, hogy korlátozva éreznem magam. 😃😃😃


Es nem is tervezem a közeljövőben, hogy pasim legyen, csak élvezem a szingli életet! 😃🤗


"Mottóm" is ilyen: "Az, hogy szingli vagyok nem azt jelenti, hogy nincs senkim, hanem hogy bárki az enyém lehet." 😃😃😃


De normális ez a hozzáállás a részemről?


Előre köszönöm a válaszokat! ❤


17/L


2017. febr. 12. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, ha annak érzed. Márpedig úgy tűnik annak érzed, szóval normális. :)
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt! 😘
2017. febr. 12. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
én is így gondolom. 4 fiún vagyok túl, most nem akarok senkit, kell egy kis nyugi:)
2017. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

És az nem a te mottód, hanem ilyen anti-női magaziné. ;)

2017. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 tudom ;)


És köszi a válaszokat! ❤

2017. febr. 13. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem élj úgy ahogy akarsz és ne hagyd h mások beleugassanak.

Én is ezt teszem. (Bár marha régen voltam 17. )


És ha valaki személyeskedik v piszkál meglehet neki mondani h figyelj ez itt az SKH szektor. Na lehet tiplizni. Nehogy már más mondja meg h hogy élj.


Szingliként egyébként sokkal több időd jut magadra.

(Ha 1X majd Államvizsga előtt állsz majd megérted h miért jó.)

Bár én azt a részét bírom h nem ugatnak bele idegenek a magánéletembe. Kimondottan jó egyedül moziba járni pl.

2017. febr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!