Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kérlek titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktória0104 kérdése:

Mit tegyek? Kérlek titeket normális válaszokat/segítséget adjatok ha tudtok.

Figyelt kérdés
Most eloszor vagyok itt es teszek fel kerdest. kicsit hosszu lesz, de az életemet mentenétek vele ha tanacst tudnatokadni. (szo szerint) Nos 17 évess vagyok. Sokszor megkaptam én is, hogy milyen nagy eletfajdalmaim lehetnek tizenévesen. Hát kismillio dolgot eltem át, de nem csak en. ezer ember rajtam kivul. Nem szeretnem az eletem elmeselni csak egy regielozmenyt, hogy ertsetek a mostot. 12 eves voltam mikro csaladi problemak miadt egy "kapcsolatba" menekultem. 11 honapig tartott. az utolso negy honapban vert. megalazott. korhazba is kerultem. mind ezt a sajat akkoi hulye fejemmel elviseltem es ennek ellenere "szerettem".amikor kijutotam nagy nehezen az egeszbol. ket evig tepressziovoltam. pchihiaterhez jartam. nem tudott segiteni. ket ev utan kezdtem talpra alni volt par kaccolatomnem valami sokaig tartottak es tovab leptem. egy eve májusban szakitotam a fel eves kapcsolatban levo akkori baatommal. nagyon szeretem. eltelt egy ev o melettem volt mint barat. szenvedet ertem. nem lepett tul. es mire tul lepett par napjakiderult mar egy honapja. hát rajotem mindig is szerettem. uoljara kkor neztem igy ki amikor az elso kapcsolatom volt. megint depresszioba estem. ongyilkossagon gondolokozom. elakarom engedni de nem tudom. szuksegem van ra pedig tudom hogy en rontottam el. en sokat hibaztam es talan nem nekem van rendelve. de nem megy nelkule. kuzdok napok ota es belerokkanok semmit nem alszom. mar felek magamtol. es mindennek tetejebe sajnos allapotos vagyok. most megkaphatom h en hulye nem tudtam vedekezni. nem szeretnem tovabb untatni az itt megnezoket. NAGYON KEREM. HA TUDNAK. SEGITSENEK.

2017. febr. 15. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha zavaros lett nem akartam annyira hosszúra mégsem sikerült. plusz hozzáteszem, a nyugtatók nem hatnak. napi 4-5 órákat sírok egyhuzamban. Már nem bírom..
2017. febr. 15. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha állapotos vagy akkor ilyen lelki állapotban 17 évesen vetesd el a gyereket, semmi szükséged neked egy gyerekre ennyi idősen. Egyébként emiatt ne érezd magad rosszul, nálad idősebbek is esnek teherbe véletlenül. Tudod mit tudok neked tanácsolni? 17 éves vagy egy fiatal lány, ahogy észreveszem te kapcsolatfüggő vagy. Ne pasizz! Törődj egy kicsit magaddal! Miért kell hogy állandóan legyen valakid? Legyél most egyedül, törődj a saját lelkeddel, testeddel a saját éneddel!! Mitől is vagy depressziós? Mert újabb kapcsolat ment tönkre? Ha az első után is jött a második kapcsolat akkor a második után is majd jönni fog egyszer egy harmadik. Az első kemény szakítást is túlélted akkor a mostani miben különbözik a másiktól? Hagyd a pasikat a francba, barátkozz, legyél a barátnőiddel élvezd ki a fiatal éveidet egyedül szingliként FÜGGETLENÜL! Soha de soha meg ne forduljon a fejedben az öngyilkosság, ugyanis nem fogsz így sem örökké élni előbb-utóbb vége lesz magától is az életednek, addig meg élvezd ki minden egyes percét és még rengeteg dolog van az életben amiket még meg kell tapasztalnod és ki kell próbálnod. Gyökeresen változtasd meg az életmódodat, mert most perpillanat saját magadat mérgezed. Ha valami problémád van, nyugodtan írj nekem privátban.
2017. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hívd a Kék vonalat, 116 111, előhívó nélkül.

[link]

2017. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 best123 válasza:
Beszélgess régi barátokkal!
dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!