Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mennyire veszitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyire veszitek figyelembe párválasztás során hogy a lánynak milyen jegyei vannak az iskolában?

Figyelt kérdés
Valamint, ha bukott az adott lány, az nagyban befolyásolja a "döntéseteket"?
2017. febr. 16. 13:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Segítenék neki a tanulásban.
2017. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgetésnél nyilvánvalóbb, hogy ugyanolyan intellektuális szinten mozogtok-e. Én ugyan lány vagyok, de volt olyan barátnőm, aki papíron jobban tanult nálam (én négyegész 3-4 körül voltam, de egyszer buktam is matekból félévkor, ő masszívan 4,5 felett), mégis - már bocs - se a tanároknak, se a környezeünknek nem volt kétséges, hogy én vagyok az intelligensebb kettőnk közül, egyszerűen nekem több órám volt és semmit nem tanultam arra, ami nem éppen nem érdekelt, ő meg kitartóan dolgozott, és jobb eredményeket ért el. Biztos mindkettőnkről sokat elmond ez, ahogyan a jó jegyek sem ugyanazt tükrözik; valószínű, hogy valaki jófejű és simán kitűnő, valaki meg rengeteget tud dolgozni. A rossz jegyek jelenthetik azt, hogy valaki nem okos, amire rájössz, ha beszélgettek, még mielőtt tudnád róla, hogy hányas matekból, jelenthetik azt, hogy nincsenek ambíciói és nem foglalkozik a tanulással, hogy olyan iskolába jár, ahol keményen követelnek, és jelenthetik akár azt is, hogy minden adott lenne, de krízisen megy keresztül vagy huzamosabb ideje problémái vannak, ami miatt nem tud fókuszálni a tanulásra.


Összességében csak a jegyekből kevés dologra lehet következtetni, ráadásul iskolánként eltérő az osztályzási morál. Mindent, amire a jegyekből tippelhetnél, sokkal gyorsabban megtudsz egy beszélgetésből, úgyhogy szerintem a jegyek legjobban azokat érdeklik, akik imádnak csoportokba rakni embereket dolgok alapján, hogy aztán csodálkozzanak, hogy miért nibcs igazuk.

2017. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát nagyon buta ne legyen, ilyen 2-3as tanuló, mert nem bírom, ha egy lány butus
2017. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem szerettem soha a buta noket, ugyhogy nalam nagyon is szamitott.
2017. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem, akkor semmit nem számít. Én is majdnem megbuktam matekból csak mert utál a tanár, pedig eddig mindig full ötös voltam matekból...

16F

2017. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14:10 ezt nagyon jól megfogalmaztad és leírtad köszönöm!!
2017. febr. 16. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Mármint de, ha bukott, de nem a legfontosabb tényező!
2017. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A jegy az csak egy szam...sokan azt hiszik kitunoek es akkor ok felsobb renduek a tarsaikhoz kepest...na hat ez nagy faszsag.

Szoval nem erdekelnek a jegyei, de ha ket osszetett mondatot nem tud kinyogni mehet a levesbe. Na meg azert jo ha komolyabb temakrol is lehet vele beszelgetni.

2017. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!