Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte és nem képmutató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte és nem képmutató lányok, mennyire fontos nálatok párválasztás során a fiú külseje és anyagi helyzete?

Figyelt kérdés
Írjatok légy szíves életkort is, és tényleg ne álszentkedjetek, mert úgyis név és arc nélkül írtok.
2015. nov. 3. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

A külső közepesen fontos, szerettem már bele csúnya pasiba is! A pénze nem érdekel, hacsak nem akarja magát velem eltartatni.

26/N

2015. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
A külseje eléggé, muszáj, hogy bejöjjön. Az anyagi helyzete annyira, hogy legyen azért munkája, de ennyi.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem fiktív lényeknek teszed fel a kérdést, akkor ne is várj igazi választ!
2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Ha minden lány tökéletesen ismerné magát, egyetlen választ se kapnál erre a kérdésre.
2015. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkinek fontos, hogy legyen számára vonzó a másik.

Valamilyen szinten nekem is fontos, hiszen nem tudok bárkihez intim közelségbe kerülni, és párkapcsolatnál ez lényeges. Legyen ápolt, tisztálkodjon, adjon az alapvető higiéniára, ne legyen hiányos a fogsora, alkalomhoz és időjárásnak megfelelően legyen felöltözve. Ezek szerintem alap dolgok. Ezen kívül egyéni, hogy kinek mi tetszik.

Nekem pl. az tetszik, ha egy pasi kb. 1-másfél fejjel magasabb nálam, ha átlagos testalkatú és látszik, hogy nem lusta dög megmozdulni, az, hogy ez rendszeres túrázást vagy sportot jelent, kevésbé lényeges. Én rendszeresen mozgok és változtattam az életmódomon (nem kell semmi szélsőségre gondolni, de sok dologgal kísérleteztem, míg rátaláltam arra a megoldásra, ami valóban célravezető volt), hogy kikerüljek a soványságból (fogyásra vagyok hajlamos, ez, akármilyen nehéz elképzelni, de ugyanolyan, mint a másik oldal, csak nekünk "hízni" nem megy), ez sikerült, és több más egyéb pozitív hatása is lett, így én nem szeretnék olyannal lenni, aki csak döglik illetve noszogatni kell, hogy megmozduljon.

Anyagi helyzet: az én jelenlegi jövedelmemnél legfeljebb 30%-kal kevesebb lehet, ez a minimum, amivel az enyémmel összerakva két ember tud tervezni hosszabb távra is. Én már úgy tervezek, hogy család, esetleg gyerek, és nem szeretném, hogy a leendő gyerekem nélkülözzön. Én 30 éves már elmúltam és a nálam pár évvel idősebbek az elsődleges potenciális célcsoport, azt hiszem, velük szemben ez nem lehetetlen elvárás.

2015. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Jó, akkor a milliomos izompacsirtákra bukom.

első voltam.

Enkmagykutya

2015. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
#6: Végre őszinte vagy.
2015. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Miért is legyünk őszinték, ha a Zokogó Testvériség úgyis hazugnak nyilvánít minden nőt? (piros kezecskéket ide, nesztek, vörös posztó...) :-) Kérdező, nem tudom, te közéjük tartozol-e. Én őszinte választ adtam, akinek nem tetszik, nem az én problémám. Nem lehet mindenkinek megfelelni, én nem is akarok.
2015. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Megmagyarázná valaki, mit tekint ennél egy kérdésnél JÓ válasznak?

Mert ha én leírom csak erre a két pontra vonatkozó véleményemet (ugye mást a kérdező nem kérdezett, de nyilván tudnék, most ezt a kettőt ragadtuk ki), akkor felszínes vagyok (pedig a kérdés most csak erre a kettőre fókuszál, semmi másra, nem volt szó belső tulajdonságról meg szerelemről), ha azt írom, amit hallani szeretnétek, akkor meg hazudok. Tehát? :-)

Van kalap az is baj, nincs kalap az is baj? :-)

2015. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
9-es így van! :D Aztán ha jön egy ribi, megint azt választják:D Utána jönnek ide dühöngeni:D
2015. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!