Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejöhetek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki, vagy felejtsem el inkább?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, pár évvel idősebb. Nemrég rámmosolygott és azóta is folyton összenézünk, és keresi a szemkontaktust. Nekem bejön, de szerintem nem vagyok az esete és nem vagyok elég jó hozzá :(

Érezhet valamit irántam?


2017. febr. 18. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok? Amúgy esetleg a barátainál érdeklődhetsz! :))
2017. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb te mennyi vagy, mert ha sokkal idősebb akkor tudod mit akar.
2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ő 20, én 16.

Sajnos a barátait nem ismerem és nem is merném őket leszólítani :D

2017. febr. 18. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem hagyd, főleg így, hogy 20 éves, te pedig 16, mert 99%, hogy csak AZT akarja.
2017. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben :(
2017. febr. 18. 12:12
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Ha megakarod fektetni magad akkor hajrá vesd be magad,csak utánna egy szép R betűs címke lessz rád ragasztva.hogy járhatsz egy 20 évessel egy iskolába mellékesen?
2017. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Jó, vannak kivételek, mert az én barátom 18 éves és nem erőltet semmi olyat, amit én nem szeretnék, de én a te helyedben nem foglalkoznék vele!

14/L

2017. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerelmes vagy?
2017. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firedoom ***** válasza:
100%

Nezopont kerdese. Lassan husz leszek (technikus, ezert vagyok meg mindig iskolaban. Nem, nem buktam.) es van egy 16 koruli 10.es lany aki fenemod bejon.

A kor nem feltetlen akadaly es elofordulhat, hogy komolyan gondolja, van osztalytasam is akinek 10.es a baratnoje es mar 3eve egyutt vannak (fene a fogalmazasba...)

2017. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy nem vagy jó egy olyan emberhez, akit nem is ismersz?

Érezhet-e valamit? Max. vonazalmat, mert még egy szót sem váltottatok, ugyan mit tudna érezni?

Lehet bejössz neki, de 20 éves. Ebben a korban az ember, ha akar valamit, tesz érte. Ha továbbra is csak néz, akkor ennyi, nem teszi még meg a minimumot sem a lányért, akkor annyit is érdemel. Semmit. Ebben az esetben majd lesz olyan, aki kezdeményezni fog nálad.

2017. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!