Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb?

Figyelt kérdés
Letörölni a srácot vagy megmutatni neki,hogy nélküle is jól el vagyok?
2017. febr. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vond össze a kettőt:)
2017. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne töröld le, inkább a faladról "tiltsd le" és nem látod miket csinál nem idegesít a léte. Viszont az sem jó ha neki akarsz bizonyítani és mutatni bármit is. Majd rájön ha ő volt a farok hogy mit veszített.
2017. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal hogy törlöd csak azt mutatod ,hogy érdekel téged. Ha nem csinálsz semmit , nem reagálsz rá különösebben magyarul kb. észre sem veszed (már ha ez a cél) akkor abból látja ,hogy nem érdekel.
2017. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne töröld le szerintem. Engem a lány aki tetszett és én is neki, letörölt minden indok nélkül, pedig semmi rosszat nem tettem, sőt léptem is, hogy legyen több ebből a dologból. Nagyon szarul esett, de az előző válaszolóknak igazuk van. Inkább mutasd meg neki h mit veszített, bár ha szereted akkor nem tudod ezt sokáig színlelni :D
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!