Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel jóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jóban vagyok nagyon és féltékeny is vagyok és kiváncsi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még nem volt semmi a lánnyal. Nem igazán tudom hogy mit is akar. Mindig mondja hogy szeret, küldött szexi képeket is de valahogy nem jöttünk össze és nem volt még semmi. Kiváncsi vagyok mindig hogy kikkel beszél, és hát féltékeny vagyok.

Meg is változott mostanában egy kicsit. Eddig kereste a társaságom stb. Folyton nyomta a smilekat. Most pedig semmi. Mit csináljak?


2017. febr. 21. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj annyit, ha a lányt vinni lehet, akkor vinni is fogják. Mellesleg ha küldött neked szexi képeket, úgy hogy nemvolt még köztetek semmi különös, akkor honnan veszed, hogy másnak nem küldött még? De egyébként is ez az ő magánügye. Ne legyél féltékeny, vagy ha az is vagy akkor próbáld meg elnyomni, mert ezzel nem haladsz előre. Előbb-utóbb úgy is kiderül, hogy milyen is igazából a lány.
2017. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem próbálj finoman rátapintani ezekre a dolgokra nála.Arra nagyon figyelj hogy ne ess tulzásokba...meg aztán egyet értek a felettem lévővel.majd kiderül :)
2017. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!