Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szeretethiányos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeretethiányos, akkor ha lesz egy párja (barátja, barátnője), akkor tényleg van esélye kigyógyulni? Vagy a párja hogyan tud neki segíteni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szokott az ilyeneknek jól működni, vagy sokáig működni egy kapcsolat, mert nagyon rátelepszenek a párjukra, ki akarják sajátítani. Először az ember magával legyen rendben, utána keressen párt.
2017. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Sajnos sok ilyet tapasztaltam amikor az egyik fél szeretet hiányos volt és általában ezeknek az embereknek több problémája van a párkapcsolatukba mert nagyon rátelepszenek a párjukra,esetleg féltékenykednek is. Magaddal kell először kibékülnöd nem lehet mástól el várni hogy meggyógyítson mert ez ellen csak is te tehetsz.
2017. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból mondom, hogy igen. Borzasztó sokat tud neki segíteni, képes megváltoztatni az egész életét, megmutatni hogy a felhők mögött mindig ott süt a nap. De a másik fél időközben képes beleroppanni ebbe... de ha arra gondolok "megmentettem" egy életet, akkor azt mondom megérte és ha visszamehetnék az időben ugyanígy csinálnék mindent. Sokat tanultam belőle (magamról is), de soha többet nem kezdenék bele egy ilyen kapcslatba, bármekkora is legyen a szerelem.
2017. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!