Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a fontos hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a fontos hogy meglegyen egy lányban?

Figyelt kérdés

Igen tudom mindenkinek más, viszont engem érdekelne.:)

Jöhet belső, külső, stílus..stb



2017. febr. 27. 22:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#10, A válaszodban lévő kérdésre a válasz benne van a válaszodban! Huh...
2017. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
#11 ja tudom amúgy, nem tudom miért írtam oda, talán csak unatkoztam? Eh
2017. febr. 28. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lány legyen ne csak a mentális zavarai miatt hidje azt:'D, ne legyen teljesen hülye, haverom 1x járt egy személyiségzavaras csajjal xd, legyél szép a szemembe, ne légy teljesen tudatlan:D
2017. febr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Legyen tőlem alacsonyabb és hosszú hajú (a színe mindegy, csak ne legyen vörös). Ne sminkelje magát annyira, hogy felismerhetetlen legyen. Nekem alapból nem jön be a rúzs és a festett-/műköröm. Szeressen mosolyogni, ne beszéljen a legfeleslegesebb dolgairól, legyen segítőkész, ne legyen tucatcsaj, tudja tartani a mértékletességet (pl.: ivászat vagy bulizás), szórakozóhelyekre ne akarjon elrángatni (utálom a hangos zajt és a nagy tömeget), lehessen vele viccelődni is és komolyan is beszélni, legyen ragazkodó és bújós, de ha a haverokkal lennék vagy egy csaj haverral beszélnék, akkor ne legyen féltékeny. Továbbá ne legyen agresszív, ne akarjon manipulálni és megváltoztatni, és ami az egyik legfontosabb azon túl, hogy szeressen: fogadja el a hóbortjaimat és legyen benne a hülyeségeimben. 20/f
2017. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:) mindenkinek ment a zold kez:)

Tovabba, nem szeretnek olyan leveleket kapni hogy: ,,Ha ismerkedni szeretnel akkor adj meg magadrol egy-ket dolgot" meg hogy ,,egy selejt vagy" es hogy ,,a keredesed ugyanolyan ertelmetlen mint te" koszi😊

2017. febr. 28. 14:54
 16/25 anonim ***** válasza:
80%
Valaki szerint nem edzés a szex...le pontozott. Biztos nem dugott még egy jót. :DDDDD
2017. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt szeretem ha egy lány talpraesett, "tökös"(akik szeretik a dolgokat félreérteni kíméljenek), határozott, humoros, bőbeszédű. Legyen okos, azt szeretem ha egy lány alacsonyabb nálam, haj, szemszín èdesmindegy, csak a hajnál hogy legyen ápolt, vállig érő vagy annál hosszabb. Ne legyen elhízott. Èn mindig az ilyen lanyokkal szimpatizálok :)
2017. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok és megkérdezném,hogy miért az a mániájuk a fiúknak,hogy legyen cuki?Én például utálom ha azt mondják rám,hogy cuki. Érdekelne miért jó ez?De komolyan,magyarázza el már valaki?
2017. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 DeathKnight válasza:
100%

Szív, vese, szemek... Ezekért adnak a legtöbbet! (Poén...)


Amúgy: Szerintem elég ha kedves, aranyos, és hűséges... A többi nem számít szerintem, a többi csak "extra" :)


19/F

2017. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%
Akik valaszoltak a kerdezo kerdesere fiuk ti hol laktok es en miert nem talalkoztam meg ilyen fiukkal? Mert altalaba velem az a gond hogy: tul alacsony vagyok (155 amit amugy imadok magamba) szeretek beszelgetni mindenrol amirol csak lehet (ilyen lekizos vagy akar barmi) barna a hajam es nem szoke (pedig szeretem mert szep hosszu) es aranyos vagyok ezert csak kistesokent tudnak ram tekinteni XDD de amit ti leirtatok megvan bennem csak az ilyen fiuk az en korzetembe nem leteznek vagy nem tudom:D 17/l
2017. márc. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!