Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a fontos hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a fontos hogy meglegyen egy lányban?

Figyelt kérdés

Igen tudom mindenkinek más, viszont engem érdekelne.:)

Jöhet belső, külső, stílus..stb



2017. febr. 27. 22:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%
Szia utolso. En otthon lakom, de hogy pontositsak, a szomszed mellett. Keves olyan fiu van amiket itt leirtak. En egy egoista bunko csajozogep vagyok szoval nem irok rad mert te jofej csajnak tunsz, de amugy sok ilyen fiu van csak nincs egy se. Kemeny az elet tudom...szerintem fontos az intelligencia, bar en nem vagyok tulsagosan az szerintem legyen annak akinek meg nincs. Kemeny az elet mondtam mar? Tudod, sok tevezes, meg alvas azert megterheli a szervezetet. Nekem tetszel utolso, szeretem az allatokat es a zenet. Te is szereted ugye? Erzrm a bizsergest kettonk kozott, tuti te is erzed, ez azert nem piskota. Ember legyen a talpan aki ellen tud allni e pozitiv energianak. Hu de sokat irtam most mar. Orulok hogy rlolvastad es ha meg mindig nem vettelek le a labdrol, szeretem a sort is.
2017. márc. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
En is szeretem a sort :D hat en jot nevettem azon amit irtal kedves utolso :) le is vettel a labamrol azotta is kezen allok :D az a bizserges szerintem csak rezgon vam a mobilod de sebaj az enyem is:D 17/l voltam
2017. márc. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Koszi az offokat😂
2017. márc. 3. 14:46
 24/25 anonim ***** válasza:
lehessen vele beszélgetni komolyabb témákról is, legyen jó ízlése, ne legyen bunkó,ne legyen sokkal magasabb nálam, és nem árt ha aranyos :D 15f/saját vélemény
2017. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A péniszem mindenképp legyen meg a lányban. Ez nagyon fontos. De fontos a belső is meg a külső is meg a világbéke is. Köszönöm anyukámnak és ... ja bocs..
2017. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!