Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányismerőseimre ha ráírok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányismerőseimre ha ráírok fb-n, hogy mizu, hogy megy az érdeklődési körük, hogy vannak, nem válaszolnak, alig állnak szóba velem, ha elhívom őket valahova nem érnek rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 09:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Irtam, hogy nyilvan nem egy csa mizurol beszelek, de ha rairok nem feltetlen tudja az ember valami kozhelyes dolog nelkul kezdeni a beszelgetest. Es az esetek tobbsegeben nem derul ki ennyi lenyeges info az adott szemelyrol es eleg nagy pech, ha semmibe nem tud az ember kapaszkodni. Na akkor kenytelen valami hulye szovggel rairni a lanyra. Bar nsgxban kozrejatszik a lany ismerkedesre valo hajlandosaga meg hogy szimpatikus e neki a profilod. Ha bejossz neki kezdheted az idojarassal is rohadtul nem fog szamitani. Bar en pont ez miatt eletemben kb 3x irtam ra lanyra, pont ez miatt. Volt egy lany akinek irto aranyos kutyaja van rairtam ezzel kapcsolatban, valaszra se meltatott. Szoval nem fokepp az szamit mivel kezdem, de abban egyet ertunk hogy ne egy szia mizuval kezdodjon a csevej. De azert en nem feltetlen mindig olyan egyszeru ha nem akarsz egy remunalmas parasztnak tunni a lanyok szemeben.
2017. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De mondjuk én feltételeztem volna, hogy olyanra írsz rá, akit legalább valamennyire ismersz.

Idegen írhatna bármit, arra semmiképpen sem reagálnék.

De ha már iskolatárs, osztálytárs, munkatárs, sporttárs, stb., akkor meg tudjon annyit, hogy legyen legalább valami indítószövege. Ha annyit sem tud, akkor megint csak az a kérdés: minek írni? Akkor először személyesen próbáld meg megismerni az illetőt.

Nulláról facebookon ismerkedni... nevetséges. Ez nem társkereső oldal!

2017. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy lányismerőseimre, nem azt hogy idegen csajokra ismerkedni.
2017. márc. 1. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!