Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribi vagyok, ha megcsaltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribi vagyok, ha megcsaltam a barátom?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nem rég volt a szülinapja, ezért elmentünk tegnap bulizni. Nagyon sokat ittam, amihez egyáltalán nem vagyok hozzászokva és 3 pasival is kavartam és az egyikkel le is feküdtem. Még sose csaltam meg a barátomat, de ő már egyszer igen, bár le nem feküdt a csajjal csak csókolóztak. Szerintetek elmondjam neki? Ő egyébként nem mondta el, csak kiderült mert sokan látták őket.

2017. márc. 3. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Jók vagytok, sajnálom a gyereket.
2017. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2017. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Megérdemlitek egymást.
2017. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik hulyebb mint a masik. :D azert vagy ribi mert megcsaltad de mellette 3 pasival is kavartal. Szoval igen az vagy kokemenyen ez nem vitas. Legalabb annyi legyen benned, hogy elmondod neki ha mar eszed nincsen. Amugy komolyan sajnallak teged. Ilyen erkolcstelenseggel es vegtelen sotetseggel szar lehet elni. :D
2017. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, úgyis kiderül. Jobb, ha tőled tudja meg.
2017. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ribi vagy, mert:

- hülyére iszod magad, és csodálkozol ha ilyeneket teszel meg

- 3 pasival?!?!

- lefeküdtél az egyikkel

- nem akarod a barátodnak elmondani, hanem titkolózni is akarsz

a barátod meg idióta, mert:

- megcsalt

- nem volt mersze bevallani

te vagy a rosszabb, gratulálok, legyetek boldogok!

2017. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Hha. Ő is nagyon szerethetett ha mással is kavart már korábban. Ettől még nem vagy ribizli szerintem. Egyetlen eset még nem tesz azzá. Dr szerintem a te pasid se egy ma született bárány szóval megérdemelte ezt. Tudod engem megcsalt a barátom.Egyszer szívesen megmutattam volna neki mekkora fájdalmat okozott,persze elhagytam,de akkor is én szenvedtem nem ő. Bosszút álhattam volna,de nem tettem. Én nem vetlek meg téged mert először a fiú "vétkezett".Egyébként is ha van lelkiismeret szerintem eléggé gyötör az téged most.

19L.

2017. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
Kb... ja az vagy egy lánynak amugysem szabadna annyit inni hogy ilyeneket tegyen meg! Sőtt egyáltalán nem kéne! szoval jaaaaqq ribi vagy
2017. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy már elhiszem, hogy nem kamu a kérdés...
2017. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én egy kicsit másképp látom. Szerintem a ribi az aki érdekből teszi. Te tudod, hogy ennek alapján hova sorolod magad. A megcsalásról is kicsit mást gondolok. Ha a párodat rivális helyzetbe hozod, másszóval egy egy percig is szóba kerül Nálad, hogy a másik alternativa lehet akkor megcsaltad. Lehet, hogy ezt csak Te magad tudod, de akkor is. Lehet megcsalni akár szex nélkül is (munkahelyeden kávézol valakivel, akit szeretnél párodnak, de nem történik semmi) és lehet nem megcsalás az a szitu amikor este bekopogsz egy üveg borral valakihez, hogy van e dudóhúzója.... aztán reggel mindenki a saját szobájában lezuhanyozik és szép napot kívánva mindenki megy az útjára. Ha kérdezik, csak annyi, hogy hosszú volt az este. Véleményemmel főleg a hölgyek, de a bármilyen vallású emberek nem fognak egyetérteni, de ez az ő dolguk.
2017. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!