Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ne tudja meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne tudja meg a barátom hogy rendszeresen megcsaltam? 16L

Figyelt kérdés

(nyugodtan el lehet hordani mindennek de inkább segítsetek)

most szombaton az osztálytársaimmal buliztunk és nagyon sokat ittunk én pedig véletlenül kikotyogtam hogy már többször is véletlenül félreléptem:c

többen is ismerik az osztályomból a barátomat és nem akarom hogy elmondják neki mert biztosan szakítana és ő volt eddig az egyetlen normális pasi akivel összejöttem. nagyon szeret engem és mindig ajándékokat vesz nekem és nem szeretném elveszíteni őt

mit csináljak? :c



2016. aug. 2. 18:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%

Mondd el neki TE minél hamarabb, mert valaki úgyis elmondja neki még előtted ha nem sietsz. Hidd el, ha te szólsz neki, az még mindig a jobbik változat.

Egyébként meg ne bántsd ezt a fiút, nem téged érdemel.

2016. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
istenem...
2016. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Hasonlo mar velem is tortent :/

Igyis-ugyis meg fogja tudni, mar mindegy 17L

2016. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
miért nem lehet szakítani vele ha már nem szereted, ezt nem értem.. és amúgy 1-esnek igaza van, örökké nem maradhat titokban valamikor így is úgy is ki fog derülni, azért lenne a legjobb ha te mondanád el és nem mástól tudná meg.
2016. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan lehet "véletlenül" félrelépni?

.

"és ő volt eddig az egyetlen normális pasi akivel összejöttem"

Ez csak akkor igaz, ha múltidőben van.

Azaz, már nem pasid.

2016. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
96%
Egy normális pasit aki szeret téged, ajándékokat vesz neked megcsalod? Remélem megtudja és szakít, majd akkor rájössz mit veszítettél...
2016. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

#7


És még büszkén híreszteld is.


Én pl. pasi vagyok, mégsem jutott eszembe egyszer megcsalni azt, akit szeretek. Persze, biztosan bennem van a hiba, sőt, biztosan hazudtam is az előbbi kijelentésemmel...


Ha a kérdés nem kamu, akkor pedig a lányok többet ne merjék megkérdezni, miért nem akarnak a normális srácok ismerkedni. Hát ezért. Mert semmibe veszik őket.

2016. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
*egyszer sem
2016. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

ne is haragudj, de bárki is mondja el neki, megérdemelnéd, hogy szakítson veled, mert ezerszer jobb erkölcsű lányt érdemel nálad :)


elhalmoz ajándékokkal, és neked még ez sem elég?

pedig az ilyen férfi kincs!


ne kezd, hogy véletlen volt, mert véletlen nem lehet félrelépni.. pláne nem rendszeresen véletlen félrelépni...


te olyan férfit érdemelsz, mint amilyen te magad is vagy

2016. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
98%

Hát csak gratulálni tudok hogy mennyire átverted szegényt. Pénzt adott ki neked nagyon szeretett téged te meg csak azért tartod hogy ajándékokkal temessen el mi? Hát ember... gratuláalok a barátiad remélem elmondják és remélem hogy szakítani fog veled és soha nem fog veled szóbaállni. Mégis minek nem szeretnéd őt elveszíeni? Azért mert sok mindent adott neked mi? És a lányok mind mondják hogy a fiúk csalják meg őket mindig.


Én szurkolok a barátaidnak hogy elmondják és a "pasidnak" hogy szakít veled. Csak így tovább ne csak a saját életedet tedd tönkre hanem mások érzéseit is.

2016. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!