Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthetett? Felfigyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthetett? Felfigyelt rám?

Figyelt kérdés
Nekimentem egy ajtóban véletlenül annak a srácnak, aki tetszik. Alacsonyabb vagyok nála, kb a válláig érek, ő még nem ismer hivatalosan. És amikor nekimentem lenézett rám, és addig nézett, nem mozdult (kb 30 másodperc) ameddig bocsánatot nem kértem, és én ki nem kerültem. Ő nem szólt egy szót sem. Szerintetek felfigyelt rám vagy csak beképzeltem?
2017. márc. 10. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
HARMINC MÁSODPERC?? Nem lehet, hogy stroke-ja volt a srácnak?
2017. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értékelem a humorod. Hát remélem nem volt stroke-ja, csak abban az esetben elfogadható ez az eset, ha a látványomtól állt meg a szíve. :)) Bár ezt kétlem.
2017. márc. 10. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
30 másodperc? Mi a franc? Az elsőnek lehet igaza van. Lehet utána mentő vitte el. Ilyet nem nagyon hallottam még. Hát annyit tudsz tenni hogy vagy bejelölöd, vagy vársz, hátha ő fog, ha nem vagy egy nagyon kezdeményezős típus. Elég furcsa... 30mp az nagyon sok.
2017. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerősök vagyunl, az eset után jelentkeztem egy programra, aminek ő a főszervezője, így bejelöltem. Amúgy nem hasonlítok a facebook képemre annyira, mert nem vagyok fotogén, fura pózba is vagyok, csak az látja, hogy én vagyok, aki már ismer, többször beszélgetett velem. Majd hétfőn találkozunk először hivatalosan. Amúgy lehet, sőt biztos túlzás volt a harmimc másodperc. Legyen akkor tíz. Számoltam magamban, hogy reális adatot adhassak meg.
2017. márc. 10. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha nekedjönnek, te is bámulnád az illetőt, főleg ha egy fejjel alacsonyabb, míg bocsánatot nem kér. Ráadásul legalább számoltad a másodperceket?

Szerintem csak beképzeled, de jelöld be és beszélgessetek. Ha te akarsz tőle valamit, ne várd a sült galambot hogy a szádba repüljön.

2017. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem állt a ajtóban és nekkmentem, hanem a semmiből tünt elő, szóval mindketten hibásak voltunk, nem csak én, ő is bocsánatotkérhetet volna.
2017. márc. 10. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:

This is the beginning of a beautiful friendship :)


( a stroke-s kommenten beszartam)

2017. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!