Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú az osztalyomból, akinek nem tudom, hogy én tetszek-e. Néha leszokott utánozni... Amikor fekszem a padon órán akkor volt, hogy a hátam mögé jött és rám "ijesztett".( bele kiabál olyankor a fülem)Egyszer- kétszer a megállóban odahívott hozzá és a haverjaihoz beszélgetni. Tesin szokott nekem drukkolni. Néha mondja, hogy vigyázzak nehogy eltaláljon a labda, amikor egy csapatban vagyunk. Szokott olyat is mondani, hogy hajrá .... A suliban szokott tőlem kérdezgetni és én is szoktam tőle. Elég sokszor beszélgetés közben mosolyog rám, de másokra is szokott.
2017. márc. 10. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2017. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem így még nem 100százalék mert lehet hogy csak barátként ,,kedves" . Hány évesek vagytok? Mert ha már idősebb érettebb fiukról lenne szó akkor valószinüleg komolyabb lépéseket tett volna felés
2017. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2017. márc. 10. 18:43
 4/6 anonim válasza:
Akkor szerintem igen. Picit bátorítsd vagy tegyél felé apróbb lépéseket amikre , ha mégsem tetszel neki, lehet azt mondani hogy csak baráti lépések voltak. (Nem tudom én ennyi idős koromban minden fiunál ezt csináltam de álltalában bejött)
2017. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt is szeretném megkérdezni, hogy hogy kezdeményezzék vele beszélgetést?
2017. márc. 10. 18:56
 6/6 anonim válasza:

Elvegre osztalytarsak vagytok,ismered..tudod mi az amit nagyjabol szeret

Pld hivd el talira valahova

Nallam ugy volt,megoleltem utanna mindig olelkeztunk es a vegen valahogy kijott az hogy tetszem neki.

Lehet butan hangzik de oleld meg parszor,utanna nezd a reakcioit...stb

Vagy lazan kerdezd meg hogy tetszel e neki..vagy kerdezd ki tetszik neki sulibol,osztalybol

Vagy nem tudom

2017. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!